Forza Motorsport ’dan 250 bin dolarlık Turnuva
16/02/2018
Medunamun (2 Haber)
Yorum yok
Paylaş

Forza Motorsport ’dan 250 bin dolarlık Turnuva

Xbox’ın 2017 yılında çıkan ve beğenilen yarış oyunu Forza Motorsport 7, 2018 yılı için 250.000 dolar ödül havuzuna sahip turnuvasını duyurdu.https://youtu.be/Dokpy_KIuyA

Forza Motorsport 7, 2017 yılında Turn10 stüdyosu tarafından Xbox ve Windows 10 mağaza için exclusive olarak duyurulmuş ve en başından beri beğenilmişti. Şimdi ise Microsoft, Uluslar arası ödüllü turnuvasını duyurdu. 2 Nisan’da ön elemeleri başlayacak olan turnuvada ön elemeleri geçenler, Normal sezona geçecekler. Sezon, her biri yedi haftalık etkinliklerden oluşan ve 75.000 $ değerinde bir ödül havuzuyla ve canlı playoff etkinliği de olmak üzere iki seriye ayrıldı. İki serinin sonunda, en iyi 24 sürücü, Forza Dünya Şampiyonasında, 100.000 $ ödül havuzuna sahip seriye davet edilecek. Adaylar 2 Nisana kadar başvurularını www.forzaracingchampionship.com adresinden yapabilirler.

Etkinlik, Microsoft’un daha önce satın aldığı ve ismini Mixer olarak değiştirdiği gerçek zamanlı veri akış sitesi, eski adıyla beam’da yayınlanacak. Bu şekilde Microsoft, hem Xbox’ın, hem Forza serisinin hem de Mixer’in reklamını yapmış olacak.

Etiketler Forza Motorsport
Medunamun

Medunamun

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış You can be first to comment this post!

Write comment

Only registered users can comment.