Xbox One İçin Spotify Görüntülendi
07/08/2017
Halil Şahin (772 Haber)
Yorum yok
Paylaş

Xbox One İçin Spotify Görüntülendi

Windows dünyasında bazı şeylerin çok hızlı gerçekleştiğine şahit oluyoruz. Sadece iki gün önce popüler müzik yayını uygulaması olan Spotify’ın Xbox One’a geleceği söyleniyordu hatta Major Nelson’un podcast’inde bir ekran görüntüsü ile bu duyum onaylanmıştı.

Bugüne geldiğimizde ise dünün üzerinden çok zaman geçmemiş olmasına rağmen Xbox One İçin Spotify ‘ın yeni ekran kartlarında çalışan ekran görüntüleri sızdırıldı.

Spotify’ın Xbox One uygulamasını arka planda yürütmeyi desteklediği söyleniyor; bu da Xbox’unuzda oyun oynarken şarkıları dinleyebileceğiniz anlamını taşıyor. Uygulama aynı zamanda premium olmayan kullanıcıların müzik dinlemelerine de izin veriyor, ancak ve sadece Premium aboneler HQ müzik keyfine  erişebilecekler.

Hemen aşağıdaki galeride Xbox için sızdırılmış ekran görüntülerini bulabileceksiniz. Playstation ve Android TV’lerde de aynı arayüzün kullanıldığı unutulmamalıdır. Arayüzün değiştirileceğine karşı söylentiler şimdiden ortalıkta dolanır olmuş ve Spotify’ın XBox ile ilgili söz verdiği açıklamayı yapana kadar da bu söylentiler dolanmaya devam edecek anlaşılan…

 

 

Halil Şahin

Halil Şahin

Sizlere yardımcı olabilmek için buradayım...

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış You can be first to comment this post!

Write comment

Only registered users can comment.