Xbox One S Gears of War Serisi Ekim’de Türkiyede
25/07/2016
Fatih Tercan (1140 Haber)
1 Yorum
Paylaş

Xbox One S Gears of War Serisi Ekim’de Türkiyede

Resmi Xbox Türkiye hesabından Xbox One S cihazının Ekim ayında ülkemizde olacağına dair bir duyuru yapıldı.

Xbox One S cihaz olarak 2TB dahili hafıza kapasitesi ile dikkatleri üzerine çekmişti.  Xbox One S Gears of War Serisi tanıtım videosuna bir göz atalım isterseniz.

Amerika Birleşik Devletlerinde 2 TB dahili depolamaya sahip model sınırlı sayıda ön satışa çıkmıştı. Ağustos ayında kargolanmaya başlayacak ürünün fiyatı 399$ olarak belirlenmişti.

Gears of War Kumanda

Gears of War 4 Special Edition Xbox Elite kablosuz kumandası ise sınırlı sayıda üretilmiş durumda. Kumanda için şöyle tanıtım yapılmıştı.

Yüksek kalite kumanda The Coalition iş birliğiyle dizan edildi. Sınırlı sayıda üretilen kablosuz kumanda oyun içeriğinden izler taşıyan tasarım çizgilerine sahip. Kumandalar oyundaki bir yaratığın elinden zorla alınmışçasına hissettiren bir görünüme sahip.

Farklı tasarımlarla satışa sunulan kumandalardan herhangi birini aldığınızda Aksesuarlarım uygulamasını kullanarak diğer cihazlarınızla da kumandayı uyumlu hale getirebiliyorsunuz.
Oldukça hassas ve rahat bir kullanıma sahip olduğu belirtilen kumandalarda oyuncuların oynayacağı diğer oyunlarla da uyumlu çalışacağından şüphe etmeyin.

Bu kumandalar $199.99 fiyat etiketine sahip olacağı açıklamıştı.

Xbox One S Gears of War Serisinin Türkiye satış fiyatı ile ilgili bir bilgi şu an için açıklanmadı.

 

Fatih Tercan

Fatih Tercan

Teknolijiye aşık bir inşaat mühendisi. 2011 Yılında HTC Trophy - WP7,5 ile başladığı yolculuğuna HTC 8X ve Lumia 1320 ile devam etti. Şu anda Lumia 640XL/ Xiaomi Mi5s kullanıyor.Ayrıca @wpturkinfo isimli twitter hesabından sorumludur.

Yorumlar

  1. Barış Gülek
    Barış Gülek Temmuz 25, 21:43
    Kardeşim bir üçüncü parti geliştirici windows phoneler için kendi geliştirdiği pokemon go yu yayınlayacağını duyurdu . Geliştirici st-apps kullanıcı adı ile mağazaya gönderecekmiş sanırım şu anda ar ve kamera desteği yok ancak ilerleyen zamanlarda o özelliklerin de gelebileceği yönünde bir duyuru var windows phone ve windows 10 kullanıcılarına duyurulur

Write comment

Only registered users can comment.