Microsoft Outlook.com Beta Yeni Arayüzünü Tanıttı
10/08/2017
Fatih Tercan (1140 Haber)
3 Yorum
Paylaş

Microsoft Outlook.com Beta Yeni Arayüzünü Tanıttı

Microsoft geçtiğimiz günlerde Outlook.com internet sitesinin yeni tasarımı denemeleri için Outlook.com Beta sitesini aktif hale getirdi.

Daha akıllı arama yapabildiğimiz tasarımda modern arayüzün daha da geliştirildiği gözlerden kaçmıyor. Mailler konuşma sekmesi altında topladığında daha düzgün ve anlaşılabilir bir hale gelmiş.

Ayrıca GIF ve emojilerle daha esnek hale gelen Outlook mail kutusundaki resimleri görebileceğiniz yeni bir sekme de tasarıma eklenmiş durumda.

Beta programı şu an için herkese açık değil. Ama yeni tasarımı merak ediyorsanız https://outlook.live.com/mail/#/inbox. adresini kullanarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Fatih Tercan

Fatih Tercan

Teknolijiye aşık bir inşaat mühendisi. 2011 Yılında HTC Trophy - WP7,5 ile başladığı yolculuğuna HTC 8X ve Lumia 1320 ile devam etti. Şu anda Lumia 640XL/ Xiaomi Mi5s kullanıyor.Ayrıca @wpturkinfo isimli twitter hesabından sorumludur.

Yorumlar

 1. galip
  galip Ağustos 10, 11:53
  Kod: 0x80246016 fatihbey mağazada gelen uygulama guncellemeleri hata olarak inmiyor bayağı zamandır bu böyle neden acaba dun sistem hatalarını duzelten guncellemeyide yükledim yine aynı
  • Fatih Tercan
   Fatih Tercan Author Ağustos 10, 12:19
   Microsoft Help'e göz attım iki önerileri var. 1. saat ve tarih doğrumu? ikincisi yeteri kadar alan varmı? Bu ikiside varsa bir cevap veremiyorum. Sıfırlama her zamanki gibi son ama en etkili seçenek olabilir.
 2. Oğuzhan Yıldız
  Oğuzhan Yıldız Ağustos 11, 18:19
  Gözüme güzel göründü, ki ben şimdiki halinden hiç bişi anlamıyorum. Bana fazla karışık geliyor.

Write comment

Only registered users can comment.