Asphalt Xtreme Windows İçin Yayımlandı
04/11/2016
Fatih Tercan (1140 Haber)
2 Yorum
Paylaş

Asphalt Xtreme Windows İçin Yayımlandı

Gameloft’un merakla beklenen yeni oyunu Asphalt Xtreme Windows mağazada yerini aldı. Oyun Asphalt serisine farklı bir bakış açısı getiriyor.

Gameloft bu oyunda kumlu yollarda ralli yapmanın heyecanını bizlere sunmayı vadediyor.

Yapımcı firmanın mağaza açıklaması şu şekilde;

NE YOL VAR NE DE KURAL!

Asphalt Xtreme ile bilinmeyene doğru yola çık! Kum tepeciklerini aş, kanyonlardan geç, çamurda drift yap ve rakiplerini uçarak geçip bitiş çizgisine ulaş!

• 35 CANAVAR MAKİNE: Canavar kamyonda içindeki canavarı açığa çıkar. Muscle car ile hız tutkunu besle. Ya da buggy, kamyonet, ralli arabası, SUV veya kamyon sürerek pistte kendinden geç! • TARZINI ORTAYA ÇIKAR: 7 arazi aracı türü, oyun akışına eşsiz bir renk katıp sürekli olarak yepyeni ve zorlayıcı deneyimleri keşfetmeni sağlıyor.

asphalt-xtreme-1

• EN BÜYÜK MARKALAR: Arazi yarışı denince akla ilk gelen Jeep, Ford, Mercedes-Benz, Predator, Dodge, Chevrolet gibi markaların lisanslı motor gücünden faydalandık.
• GERÇEK ZAMANLI ÇOK OYUNCULU: Aynı anda 8 oyuncuyla herkese açık oyunda kafa kafaya mücadeleye giriş! Karşılaşacağın ciddi rakiplere karşı en iyi oyununu sergile!

• DÜNYA YARIŞ PİSTİN OLSUN: Svalbard’ın buzulları, Nil Vadisi’nin kum tepeleri, Tayland’ın Phuket adasının zengin ormanları, Detroit’in çelik fabrikalarının endüstriyel gücü gibi dünyanın dört bir yanından daha pek çok egzotik mekanda yarış.

asphalt-xtreme-2
• ARACINI KİŞİSELLEŞTİR: Arabanın gücüne güç katmak mı istiyorsun? İçinden arabanın tarzını zenginleştirmek mi geliyor? Tüm bunlar için etkileyici bir yükseltme koleksiyonu var

 Oyuna ait tanıtım videosunu aşağıda bulabilirsiniz.

Asphalt Xtreme
Asphalt Xtreme
Developer: Gameloft.
Price: Free+
Etiketler Asphalt Xtreme
Fatih Tercan

Fatih Tercan

Teknolijiye aşık bir inşaat mühendisi. 2011 Yılında HTC Trophy - WP7,5 ile başladığı yolculuğuna HTC 8X ve Lumia 1320 ile devam etti. Şu anda Lumia 640XL/ Xiaomi Mi5s kullanıyor.Ayrıca @wpturkinfo isimli twitter hesabından sorumludur.

Yorumlar

  1. Tuğberk Ağca
    Tuğberk Ağca Kasım 04, 12:13
    Asphalt 8 bundan daha hızlıydı,, ilginç olmuş ama benim hoşuma gitti. Off road gidiyormuş gibi hissettiriyor oyun
  2. hllkyglu
    hllkyglu Kasım 04, 18:25
    ben bu oyunu bir turlu indiremedim ilgilenmeniz gerekiyor hatasi veriyor

Write comment

Only registered users can comment.