Bubble Witch 3 Saga Windows Mağazasında
28/02/2017
Fatih Tercan (1140 Haber)
10 Yorum
Paylaş

Bubble Witch 3 Saga Windows Mağazasında

Yapımcılığını King firmasının yaptığı Bubble Witch serisinin yeni oyunu Bubble Witch 3 Saga Windows mağazasında yerini aldı.

King’in mağazada oyunu şöyle tanıtıyor.

Bubble Witch 3 Saga – Popüler Bubble Witch serisinin yepyeni oyunu. Cadı Stella geri döndü ve bu heyecan dolu macerada kötü kalpli Wilbur’u yenmek için yardımına ihtiyacı var!

Kendisi sevimli görünebilir ama aklı fikri haylazlıktadır!

Bu kabarcık fırlatmalı bulmaca oyununda patlatabildiğin kadar çok kabarcık patlatarak krallık boyunca yol al. Bu büyülü Sagayı tek başına ya da en yüksek puanı kimin alacağını görmek için arkadaşlarınla oyna!

Bubble Witch 3 Saga oynaması tamamen ücretsiz bir oyundur ancak isteğe bağlı bazı oyun içi öğeler için ödeme istenebilir.

Oyunun tanıtım videosuna bir göz atalım.

Oyunun özellikleri ise şu şekilde :

-Bubble Witch oyun serisinin sıradaki heyecan verici bölümü

-Bu büyülü fırlatma macerasında 3 kabarcığı eşleştirerek patlat

-Büyüleyici yeni oyun modları ve sevimli karakterler!

-Baykuşları serbest bırak, hayaletleri özgür kıl ve Peri Kraliçe’yi Wilbur’un elinden kurtar!

-Kişiselleştirme özellikleri: Evini inşa et ve arkadaşlarının evlerini ziyaret ederek ödül kazan

-Zor seviyeleri geçmene yardımcı olacak özel güçlendirici kabarcıklar

-İnternete bağlıyken oyunu cihazlar arasında kolaylıkla senkronize edebilme

-Arkadaşlarını ve rakiplerini izleyebileceğin lider tahtaları!

-Oynaması ücretsiz ve kolay, ustalaşması zor!

Bubble Witch 3 Saga
Bubble Witch 3 Saga
Developer: king.com
Price: Free+
Fatih Tercan

Fatih Tercan

Teknolijiye aşık bir inşaat mühendisi. 2011 Yılında HTC Trophy - WP7,5 ile başladığı yolculuğuna HTC 8X ve Lumia 1320 ile devam etti. Şu anda Lumia 640XL/ Xiaomi Mi5s kullanıyor.Ayrıca @wpturkinfo isimli twitter hesabından sorumludur.

Yorumlar

 1. Mücahit Pektaş
  Mücahit Pektaş Şubat 28, 20:50
  Önceki yapılarda groove müzikte albüm kapakları tam ekran oluyordu şimdi neden olmuyor hata bizden mi kaynaklı acaba? çok güzel duruyordu tam ekran.
  • Yasin Sür
   Yasin Sür Şubat 28, 21:43
   Sen onu diyorsun, keşke o kadarla olsa, müzik çalarken arka planda kaldırdığımda tıkk müzik de kapanıyor, geçen müzik çalarken birden çızırtılı çıkmaya başladı ses ve bir sonrakine geçtiğimde düzeldi (symbianda bile yaşamadım bu sorunları)
  • Oğuzhan
   Oğuzhan Mart 01, 06:42
   Symbian telefonlar bizimkilerden kat be kat hızlı , örneğin nokia 808 Preview rehberden , whatsapptan tut müzik çalarına kadar zank diye açılıyor ve sorunsuz çalışıyorlar , bizim lumialar kadar kasmıyorlar bile. Keşke symbian projesi bitmeseydi
 2. Erhan Yildiz
  Erhan Yildiz Mart 01, 15:01
  Arkadaşlar biraz mantıklı olun symbian OS ile windows u karşılaştırmışsınız ya helal olsun. Symbian da kullandım ama o kadar kasan bir işletim sistemi için windowstan daha iyi diyorsanız. Ya windows kullanmadınız yada symbian.
  • Oğuzhan
   Oğuzhan Mart 01, 18:16
   Nokia 808 kullanmanı tavsiye ederim . 512mb ram ve 1.3ghz işlemcisi olmasına rağmen çok akıcı çalışıyor , Multitasking windowsdan daha iyi. Lütfen 5800 gibi modeller kullanıpta sybian kötü demeyin
  • Yasin Sür
   Yasin Sür Mart 01, 20:28
   Senelerce symbian kullandım 2 sene n8 kullandım, ve elimdeki 950 xl ın şarkı çakarken yazılımsal olarak şarkıyı cazırtılı çalması başıma hiç gelmedi, bazen kendimden utanıyorum bunu nasıl beğendiğim den dolayı, başıma gelen olaylar gerçekten symbianda başıma gelmedi, gözünü seveyim telefon görüşmesi esnasında kendi sesimin kulağıma gelmesi nedir ankosorlu gibi ya, bu cihaza para verip olmayan bir şeyi neden yazayım !!!
  • Doğan Can Yılmaz
   Doğan Can Yılmaz Mart 02, 01:25
   Yine iyi durumun.... Şimdi sana yaşadığım bir olayı anlatayım haline şükredeceksin. :) Otobüste yolculuk ediyorum birden telefonum çaldı normal çalmadı bozuk kaset veya çizilmiş müzik CD'si gibi nasıl tarif etsem bilemedim. Neyse... O anda tüm gözler üzerimde ve ne oluyor diye bana bakıyorlar (o zamanlar durumlar karışık üzücü olaylar canlı bomba eylemler falan neyse...) beynimden vurulmuşa döndüm başımdan aşağıya kaynar sular döküldü. :) hiç unutamıyorum. O telefon Microsoft Lumia 950 XL ve halen daha kullanıyorum. Yanlış anlaşılmasın kötülemek için söylemiyorum ve halen daha Windows 10 Mobile gelişim süreci devam ediyor.
  • Kamil Savcu
   Kamil Savcu Mart 08, 05:33
   Bazen o cayırtılı alarmı duymamak için alarmdan önce uyanırsın :(
 3. Onur Yarar
  Onur Yarar Mart 01, 21:45
  Konu dışı snapchat wındows phone uygulaması varmı
  • Doğan Can Yılmaz
   Doğan Can Yılmaz Mart 02, 01:28
   Alternatifleri vardı en son ama bilemiyorum kullanmadığım için. Akıbetleri bilinmiyor. :(

Write comment

Only registered users can comment.