Cloud Raiders Güncellendi
03/09/2015
Doğan Can Yılmaz (569 Haber)
1 Yorum
Paylaş

Cloud Raiders Güncellendi

Windows Phone mağazasında popüler ve strateji oyunu Clous Raiders az önce oyun severler için güncellendi. Aldığı güncelleme ile sürüm numarası 0.7.0.700 ‘a yükseltilirken beraberinde birçok yenilikleri de getirdi.

Güncelleme ile gelen yenilikle ise şöyle

Sürüm 7.0 burada! Kale 10, yeni birlik türü, kuleler ve birkaç sürpriz yolda:

 • -Kale Düzey 10: Bent kapakları açıldı! Herkesten önce kaleni 10 düzeye çıkar ve ölümcül tertibatların tamamen yeni setinin keyfini sür! Ejderha Hulesı, Zehir Fıçıları, boyun eğmez Ejderha Kulesi ve düzinelerce tehlikeli yükseltme bekliyor! Bu bulutları iyi bir amaç için kolay kaptan.
 • -Yeni Düzey Tabanı: Düzey Tavanaı 160’a kadar yükseldi! Aslında du… şunu 180 yapalım.
 • -Eldiven: Bulutlara şimdiye kadar varan en garip birlik… muazzam hasar, inanılmaz sertlik ve garip karizma onu hava kaynaklı takım adalara ayak basan en tehlikeli birliklerden biri yapıyor!
 • -Ejderha Kulesi Builders Guild™ nesef kesen, lav saçan barbekü pişirme kulesi yaptı. Isınma biraz zaman alır fakar verdiği zarar büyüktür. Yaz dönemi birlik raillileriiçin domuz ısgarası olarak ikiye katlar.
 • -Zehirli Fıçı: Bir ölümcül zehir havuzu yaratmak için bu fıçıyı aşağı bırak. İçine adım atan herkesi kalıcı olarak zehirden zarar görür!

 

Aa a ve bir kaç Hoş İyileştirme:

 • -Güncellenmiş Haber Mezkezi: Artık Haber Merkezi üzerinden günlük ödüller kazanabilirsin. Burada bir göz at ve ÜCRETSİZ Elmanlarını al! Bugün ve her gün! Şimdi ve sonsuza dek!
 • -Tamamen Yeniden Tasarlanmış Envanter: Eşyalarını saklarken ve yönetirken daha elverişli olması için envanteri tamamen baştan tasarladık! Doğa Nimetlerini bulamaya çalışırken arkanda artık daha fazla ağrı hissetmeyeceksin! İhtiyacın olanı kolayca bulabilir ve sınıflandırabilırsin.

 

Cloud Raiders uygulamasını QR kodu okutarak yada resme tıklayarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz

Cloud_Raiders_WP_QR-300x147

Doğan Can Yılmaz

Doğan Can Yılmaz

Merhaba! 91/Ankara doğumlu ve Ankara'da yaşıyorum ;) - Telefon ve bilgisayar teknik servis

Yorumlar

 1. Zeynel Abidin Ceren
  Zeynel Abidin Ceren Eylül 04, 06:07
  WM10 Facebook messenger güncellendi.

Write comment

Only registered users can comment.