Gameloft’un Macera Oyunlarından Biri Olan Dungeon Hunter 5 güncellendi
21/12/2015
Doğan Can Yılmaz (569 Haber)
Yorum yok
Paylaş

Gameloft’un Macera Oyunlarından Biri Olan Dungeon Hunter 5 güncellendi

Gameloft’un efsane vemacera dolu oyunu olan Dungeon Hunter 5  oyun severler için yeni bir güncelleme yayınladı. Aldığı güncelleme ile 1.6.0.6 numaralı versiyona ulaşırken yenilikleride beraberinde gtirdi.

Güncelleme detayları şu şekilde:

Ödül Avcıları,

Ashkardlıların hükümdarlığına son vermek, efsanevi malzemeleri ortaya çıkarmak ve çok özel bir etkinliğe yer açmak için acımasız ve toslu Issız Topraklar’da daha da ileriye gitme vakti geldi!

  • Sonu olmayan bu hikayenin bir parçası olarak yeni görevler sunan yeni bir ortam olan Lütuf Rahibesi tapınağını keşfedin!
  • Kar ve Kumların altında birçok hazine gizlidir! 2 haftalık bir Noel etkinliğine girin, yeni oyun akışını keşfedin, süs toplamak için her türden birçok işi tamamlayın ve özel Noel temalı malzeme ve köleler kazanın!
  • Ama karın ömrü kısadır, Yeni bir özel zindana girin, yeni tuzakları geçin, Kapı Bekçisi Hipoxys’i alt edin ve Ashkard biletleri alın!
  • Biletleri akıllıca kullanın çünkü ateşte dövülen malzemeler en ölümcül olanlarıdır! Başlangıçta verilen 3 yeni zırh ve silahın yanı sıra güncelleme süresince verilecek olanları da keşfedin!
  • Artık en amansız savaşçılar için eşi benzeri yok!
  • Ashkard biletlerini kullanarak yepyeni bir kaleyi ve tuzağını keşfedip 4 yeni mitolojik köleyle kaleyi ele geçirilmez yapın!

 

Dungeon Hunter 5
Dungeon Hunter 5
Developer: Gameloft.
Price: Free+
Doğan Can Yılmaz

Doğan Can Yılmaz

Merhaba! 91/Ankara doğumlu ve Ankara'da yaşıyorum ;) - Telefon ve bilgisayar teknik servis

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış You can be first to comment this post!

Write comment

Only registered users can comment.