Dungeon Hunter 5 güncelleme aldı
30/07/2015
Doğan Can Yılmaz (569 Haber)
3 Yorum
Paylaş

Dungeon Hunter 5 güncelleme aldı

 

Gameloft’un efsane ve popüler oyunu olan Dungeon Hunter 5  Windows Phone oyun severler için güncellendi. Aldığı güncelleme ile 1.2.0.6 numaralı versiyona yükseltilirken bereberinde yenilikleri de getirdi.

 

1.2.0.6 sürümdeki yenilikler

Güçlü teşkilatların üyeleri olarak değerinizi ispatlama vakti geldi, ödül avcıları! gücünüzü ve varlığınızi gururla taşıyın!

 • -Kendi Teşkilatınızın lideri olarak veye var olan bir teşkilata katılarak dünyaya kim olduğunuzu gösterin. Bayrağınızla düşmanlarınızı korku salın ve kimin saflarınıza katılacak kadar değerli olduğuna karar verin!
 • -Başarılarınızı paylaşmak ve birlikte altınınızla yatırım stratejisi geliştirmek için teşkilat sohbetini kullanın, tüm teşkilat üyeleri için element bonusları alın ve bunları yaparken kişisel ödüller de edinin!
 • -Kalenizin savunmasını yeni yeni bir yerleşim planı ve tuzağın yanı sıra dört yırtıcı köleyle geliştirin. Ayrıca bekçinizin hazinelerinizi korumak için hangi malzeme setini kuşanacağına da karar verebilirsiniz.
 • – 3 yeni zırh ve 3 yeni silah keşfedip kuşanın!
 • -3 yeni görevde yeni malzemenizde uzmanlaşın!
 • -Şimdilik dükkan’da: Maceranız sırasında istediğiniz zaman karakterinizin adını veya cinsiyetini değiştirin!

 

 

Dungeon hunter 5 oyununu QR kodu okutarak yada resme tıklayarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz

qr-Dungeon Hunter 5-horz

Windows Phone Gameloft Oyunları

Doğan Can Yılmaz

Doğan Can Yılmaz

Merhaba! 91/Ankara doğumlu ve Ankara'da yaşıyorum ;) - Telefon ve bilgisayar teknik servis

Yorumlar

 1. Mert Gönç
  Mert Gönç Temmuz 30, 22:44
  Sayın adminler bu programı ilk indirdiğimde bildirimler alıyordum her yeni haberde ancak şu anda alamıyorum bunu daha önce dile getirdim sorun bizle alakası yok dediniz ama hala bu sorun çozulmedi yaklasık bi 4-5 olacak sanırım...
  • Doğan Can Yılmaz
   Doğan Can Yılmaz Author Temmuz 30, 22:51
   Windows Phone 8.1 mi ? WM10 mu? Ayarlarınızı kontrol edin pil tasarrufu -> arka plan izni verin hem de uygulama ayarlarından bildirimleri açın.
  • Fatih Tercan
   Fatih Tercan Temmuz 31, 10:23
   1-Uygulama ayarlarından bildirimleri kapatın. Toast ve tile işaretlerini kaldırıp sonra da bildirim işaretini kapatacak. 2- Daha sonra telefon ayarlarından arka plan ayarlarına girip uygulamanın arka plan iznini kaldırıp geri açın. 3-Ondan sonra uygulamanın içinden bildirimleri tekrar aktif edin. Şu an için çözüm budur. WP8 uygulaması geliştirmesini bıraktık. Şu an daha gelişmiş özelliklerde universal app gelişimine önem veriyoruz.

Write comment

Only registered users can comment.