Dungeon Hunter 5 güncellendi
24/06/2015
Doğan Can Yılmaz (569 Haber)
Yorum yok
Paylaş

Dungeon Hunter 5 güncellendi

 

Gameloft’un efsane ve popüler oyunu olan Dungeon Hunter 5 az önce Windows Phone oyun severler için güncellendi. Güncelleme ile 1.1.0.12 numaralı versiyona yükseltilirken bereberinde yenilikleri de getirdi.

512 MB Ram desteğinin olmadığını bir kez daha hatırtalım.

 

1.1.0.12 sürümdeki yenilikler

Ödül avcıları! Uzak Doğu Xinkashi’nin güvenilmez topraklarında yeni savaşlara hazırlanın! Kadim silahların ve güçlü sihirlerin yolundan gidin, hain yaratıklara karşı kendinizi savunun ve başkalarının açgözlülüğünden korunmak için kalenize yeni tuzaklar kurun!

  • – Tehlikeli zehir tükürücüler ve öngörülemez dönen kavurucu gibi 5 yeni ölümcül tuzak kurmak için 5 kale odası daha var!
  • – Güncellemeye özel günlük etkinlikler bu kale odalarından birinde geçiyor. En acımasız Xinkashi mimarları tarafından tasarlanan ve onların tuzaklarını içeren bu odalar Uzak Doğu’nun en iyi kılıç ustası Bayan Tzimeko tarafından korunur.
  • – Xinkashi sandığındaki en güçlü ürünleri kapma şansı için bu etkinlikler sırasında kazandığınız biletleri iyi kullanın. Kalenizi savunmaları için 5 köle tutabilir ve Xinkashi dağlarının ölümsüz ateşinde dövülen 5 yeni silah ve zırhta ustalaşabilirsiniz.
  • – 5 yeni patron zırhı ve silahı kazanmak için yeni haftalık aranıyor mücadelelerine katılın. Ölüm Şövalyesi ve kötülük arkadaşları, onların teçhizatlarını kuşandığınızda çok daha küçük bir tehdit oluştururlar!
  • – Tekli moddaki üç yeni görevde yeni bulduğunuz gücünüzü serbestçe kullanın!
  • – Bir savaşçının ruhu teçhizatında barınır. Yeni koleksiyon kitabımızı keşfedin, ganimetlerinizi ve sizleri nelerin beklediğini görün!
  • – Küçük hata düzeltmeleri ve diğer iyileştirmeler.

 

 

Dungeon hunter 5 oyununu QR kodu okutarak yada resme tıklayarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz

qr-Dungeon Hunter 5-horz

Windows Phone Gameloft Oyunları

Doğan Can Yılmaz

Doğan Can Yılmaz

Merhaba! 91/Ankara doğumlu ve Ankara'da yaşıyorum ;) - Telefon ve bilgisayar teknik servis

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış You can be first to comment this post!

Write comment

Only registered users can comment.