Gameloft’un Yeni Oyunu  ” The Blacklist: Komplo ” Mağazada
24/06/2016
Fatih Tercan (1140 Haber)
1 Yorum
Paylaş

Gameloft’un Yeni Oyunu ” The Blacklist: Komplo ” Mağazada

Ünlü CNBC dizisi ” The Blacklist: Komplo ” Gameloft firması tarafından oyun haline getirilmişti. Oyun artık Windows mağazsında da yerini aldı.

Gameloft mağazada oyunu şöyle tanıtıyor.

Gameloft’un sevilen NBC dizisi üzerine kurulu resmi gizli obje oyununda kaçak hırsızların, suikastçıların ve her türden aranan suçlunun izini sürerken Suçun Kapı Görevlisi Raymond Reddington’a ve Postane görev birimine katıl! Suç incelemelerini yöneterek, şüphelileri sorguya çekerek, ipuçlarını analiz ederek ve dizinin sevdiğin karakterleriyle etkileşim kurarak entrikanın bir parçası ol.

İsterseniz fikir vermesi açısından oyuna ait tanıtım videosunu izleyelim.

Oyunun özellikleri ise şöyle anlatılıyor.

● AĞLAR, DÖNEMEÇLER VE HAİNLER: Yeni bir FBI üyesi olarak her biri kendine özgü inceliklere, zorluklara ve sürprizlere sahip çok sayıda soruşturmaya dahil olacaksın.

● HER İPUCUNU BUL: Gizli obje sahnelerinde delil avına devam ederken bazıları diziden esinli düzinelerce esrarengiz suç mahallini incele.

● ADLİ TIP İNCELEMESİ: Çeşitli hızlı ve eğlenceli mini oyunlarda önemli ipuçlarını araştır. Delillerin ortaya çıkaracakları sonuçlar seni hayrete düşürebilir.

● SORGULA & ORTAYA ÇIKAR: Şüphelileri ve tanıkları sorgularken yalanları tespit et ve çelişkilere dikkat çek. En büyük soru şu: Gerçeği duymaya hazır mısın?

● SEÇİMİNİ YAP: Ve bununla yaşa! FBI soruşturmaları boyunca karakterler ve hikaye üzerinde anlamlı etkileri olacak ahlaki kararlarla karşılaşacaksın.

● KİM EN HIZLI GÖR: Her gizli obje avından sonra skorunu arkadaşlarının skoruyla karşılaştır ve vaka haritasında ilerlemelerini incele.

The Blacklist: Conspiracy
The Blacklist: Conspiracy
Developer: Gameloft.
Price: Free+
Fatih Tercan

Fatih Tercan

Teknolijiye aşık bir inşaat mühendisi. 2011 Yılında HTC Trophy - WP7,5 ile başladığı yolculuğuna HTC 8X ve Lumia 1320 ile devam etti. Şu anda Lumia 640XL/ Xiaomi Mi5s kullanıyor.Ayrıca @wpturkinfo isimli twitter hesabından sorumludur.

Yorumlar

  1. Mücahid Soysal
    Mücahid Soysal Haziran 24, 15:23
    Cok guzel oyun saglam yapmislar

Write comment

Only registered users can comment.