Modern Combat 5: Blackout Güncellendi
30/09/2016
Fatih Tercan (1140 Haber)
1 Yorum
Paylaş

Modern Combat 5: Blackout Güncellendi

Gameloft tarafından geliştirilen Modern Combat 5: Blackout oyunu güncellendi.

Güncelleme ile sürüm numarası 2.1.0.18 olarak değişti.

Yenilikler şöyle;

• YENİ OYUN MODU

– Hücum

– Şimdiye kadarki en stratejik oyun modu. Diğer nişancı oyunlarına benzer olarak Hücum, 5 rauntta en iyinin görüldüğü hedef temelli bir oyun modu. Oyuncular sadece raundun başında canlanır ve raunt tam olarak başlamadan önce güçlendirme satın almak için 15 saniyeleri olur.

• VULKAN ZIRHI

– Bu yeni İstihkam zırhının savaş meydanında fark yaratacağı kesin. Geçmişine göz atıp bu zırhın ne kadar değerli olabileceğini öğren.

• SHIBING ZIRHI

– Doğu’nun en önemli kutlamalarından biri olan Ay Festivali’ne hazırlık olarak, yakın dövüş menzilini artırıp arkandan vurulduğunda ekstra koruma sağlayan bu geleneksel Çin temalı zırhı duyurmaktan gurur duyuyoruz.

• BİRLİK SAVAŞLARI – Yoğun istek üzerine birlik savaşı için gereken minimum oyuncu sayısını 4’ten 3’e indirdik.

• İstihkam için sonunda 7. SERİ TARET geldi. Katliam ve kaos garantili, yere ya da çatıya koyulabilecek sabit bir av tareti.

• SİLAH KİRALAMA SİSTEMİ

– Artık henüz satın almadığın silahları elmas tozu kullanarak deneyebilirsin. Bu silahlar sana tamamen yükseltilmiş ve temel eklentilerinin kilidi açılmış halde gelir.

• KONTROL HASSASİYETİ AYARLANDI – Yoğun istek üzerine yanlamasına gitme ve koşma hızı değerleri 9. güncelleme ve öncesine daha yakın hale getirildi.

Modern Combat 5: eSports FPS
Modern Combat 5: eSports FPS
Developer: Gameloft.
Price: Free+
Etiketler Modern Combat 5
Fatih Tercan

Fatih Tercan

Teknolijiye aşık bir inşaat mühendisi. 2011 Yılında HTC Trophy - WP7,5 ile başladığı yolculuğuna HTC 8X ve Lumia 1320 ile devam etti. Şu anda Lumia 640XL/ Xiaomi Mi5s kullanıyor.Ayrıca @wpturkinfo isimli twitter hesabından sorumludur.

Yorumlar

  1. mrkyldz
    mrkyldz Ekim 23, 16:32
    Oyunun 512 mb rame uyarlanması gibi bir ihtimal var mıdır?

Write comment

Only registered users can comment.