Toca Cars Windows Phone Mağazada Yerini Aldı
08/06/2015
Fatih Tercan (1140 Haber)
Yorum yok
Paylaş

Toca Cars Windows Phone Mağazada Yerini Aldı

İlginç ve zevkli oyunlar oyunlar arayanlar için alternatif olabilecek bir oyun Toca Cars mağazada yerini aldı. Oyun mağazada aile kategorisinde yer alıyor. Oyunu yapımcı firma Toca Boca AB şöyle açıklıyor.

Kemerlerinizi bağlayın arkadaşlar! Şimdi Toca Cars zamanı!Toca Cars’da içinizden ne geliyorsa yapabilirsiniz. Bu yollarda kural yok. Dev dondurma toplarının arasında yolculuk edin, uçarak göle atlayın veya evlerden, trafik lambalarından ve posta kutularından devasa bir yığın yaparak içinden geçin. Hazır mısınız, BAŞLAYIN!

Toca Cars dünyası %100 geri dönüşümlü kartondan yapılmıştır, peşinize düşebilecek minik köpek de dahil! Gölde hız yapmak, bir ağaca toslamak, dur işaretini bir kez daha devirmek mi istiyorsunuz? Hiç sorun değil! Geri yükleme tuşuna basın ve tekrar yapın!

Editör modunu seçtiğinizde, kendi bariyerlerinizi, yarışlarınızı, ağaçlarınızı, hayvanlarınızı ve evlerinizi düzenleyebilirsiniz. İster küçük, ister büyük bariyerler kurun, isterseniz göle rampa yerleştirin, hatta sürprizi bir robotla tamamlayın…

Toca Cars, yolları takip etmeyi bırakıp canınızın istediğini yapmaya başladığınız yerdir! Toca Cars, 3-9 yaş aralığındaki çocuklar için uygundur. Öyleyse daha ne bekliyorsunuz? Motorlarınızı çalıştırma vakti geldi!

Oyuna ait resmi tanıtım videosuna bir göz atalım.

Oyuna ait bir kaç resim paylaşalım.

toca-car-1 toca-car-2 toca-car-3 toca-car-4 toca-car-5


Oyun 33MB boyutlarında ve ücretsiz. Oyunu indirmek için QR kodu okutunuz yada resme tıklayınız.

qr-toca cars-horz

Etiketler toca cars
Fatih Tercan

Fatih Tercan

Teknolijiye aşık bir inşaat mühendisi. 2011 Yılında HTC Trophy - WP7,5 ile başladığı yolculuğuna HTC 8X ve Lumia 1320 ile devam etti. Şu anda Lumia 640XL/ Xiaomi Mi5s kullanıyor.Ayrıca @wpturkinfo isimli twitter hesabından sorumludur.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış You can be first to comment this post!

Write comment

Only registered users can comment.