Zombie Anarchy Windows için Güncellendi
20/12/2016
Fatih Tercan (1140 Haber)
4 Yorum
Paylaş

Zombie Anarchy Windows için Güncellendi

Gameloft’un sevilen yeni oyunlarından Zombie Anarchy Windows için güncellendi.Güncelleme ile sürüm numarası  1.1.0.10 olarak değişti.

Güncelleme notları şu şekilde ;

Kış güncellemesinde yepyeni, heyecan verici özellikler gelirken Zombie Anarchy’de ölü bir soğuk esiyor!

BANLİYÖDE KIŞ

Rosie, virandiyarın en yeni sırrının bir adım arkasında. Fakat karlar düşerken ve rakibinin hediye ettiği bir mermi yarasına sahipken avcımızın yardıma ihtiyacı olabilir. Hepinizin beklediği bulunmaz Rosie’nin kilidini açmak için 10 buzul PvE seviyesini tamamla.

TATİL SÜSLEMELERİ

Zombiler, Zombi Avı mini oyununda sezonluk cicilerini giyiyorlar! Noel sezonu boyunca Noel Baba ve Elf kostümü giyen zombileri haklayıp yepyeni ödüller kazan!

B CİNSİ ZOMBİLER GELDİ

Virandiyarda felaketlilerin yeni bir mutasyonu keşfedildi… fakat bu ölü cinsi BİZİM amaçlarımız için bir silah gibi kullanılabilir! B cinsi zombileri Duvar Patlatan, Mini Sürü ve Titan silahlarıyla işlerini görmeye gönder.

GÖKTEN YAĞAN ÖLÜM

HKD’nin uydu silahının yönünü değiştir ve Küllerin Babası cihazıyla düşmanlarını güçlü bir ışınla yok et. Veya düşmanlarını sersemletmek için gizemli Kan Fırtınası’nı serbest bırak.

DÜKKAN YENİLENDİ

Dükkan’a uğra ve yeni, iyileştirilmiş görünümünü dene. Hem böylece en çok ihtiyacın olan yok etme/kurtarma araçları arasında gezmen de çok daha kolaylaştı.

Zombie Anarchy
Zombie Anarchy
Developer: Gameloft.
Price: Free+
Etiketler Zombie Anarchy
Fatih Tercan

Fatih Tercan

Teknolijiye aşık bir inşaat mühendisi. 2011 Yılında HTC Trophy - WP7,5 ile başladığı yolculuğuna HTC 8X ve Lumia 1320 ile devam etti. Şu anda Lumia 640XL/ Xiaomi Mi5s kullanıyor.Ayrıca @wpturkinfo isimli twitter hesabından sorumludur.

Yorumlar

 1. Oğuzhan Yıldız
  Oğuzhan Yıldız Aralık 20, 23:32
  Edgeden film izlerken hafızam dolmuş, nasıl temizleyebilirim bulamadım. İki uygulama yüklü ama temizlemiyor.
 2. Eren Çoban
  Eren Çoban Aralık 21, 00:55
  Nereye yazacağımı bulamadım kusura bakmayın... Whatsapp ve bazı uygulamalar açılmıyor. Yükleniyor... yazıyor sonra kapanıyor. Bu sorunu nasıl halledebilirim. Erken dönüş yaparsanız sevinirim.
  • Doğan Can Yılmaz
   Doğan Can Yılmaz Aralık 21, 00:58
   Windows 10 Mobile Insider sürümlerinde bu tür sorunlar olabiliyor. Ki Insider olmayan Windows 10 Mobile sürümlerinde de olabiliyor. Gelişim süreci devam ediyor yani henüz tamamlanmamıştır. Uygulamayı kaldırıp tekrar yüklemekte fayda var veya cihazı sıfırlayın.
  • Eren Çoban
   Eren Çoban Aralık 21, 01:00
   Her ikisini de denedim ama olmadı. Servise götürmeyi düşünüyorum sırf bu yüzden.

Write comment

Only registered users can comment.