Aksesuarlar Uygulaması Güncellendi
18/10/2016
Doğan Can Yılmaz (569 Haber)
Yorum yok
Paylaş

Aksesuarlar Uygulaması Güncellendi

Aksesuarlar Uygulaması Güncellendi

Windows 10 ‘un sistem uygulamalarından olan Aksesuarlar uygulaması az önce Windows 10 Mobile için güncelleme aldı. Güncelleme ile ilgili herhangi bir yeni detay paylaşılmazken Aksesuarlar uygulamasına “geri bildirim”  özelliği dahil edildiği gözden kaçmadı.

Açıklama:

Microsoft Araçları ile aksesuarlarınızdan en iyi şekilde yararlanın.

Araçlar, akıllı aksesuarlarınıza en son nerede ve ne zaman bağlandığınızı takip eder, böylece aksesuarlarınız kayıpsa nerede aramaya başlayacağınızı bilirsiniz. Araçlar, aksesuarlarınızın pili azaldığında sizi uyardığı için tam olarak ne zaman şarj etmeniz gerektiğini de bileceksiniz (yalnızca desteklenen aksesuarlarda).

Araçlar’ı kullanarak neler yapabilirsiniz:

– Kendi akıllı tetikleyicilerinizi yaratın. Bir aksesuara her bağlandığınızda otomatik olarak açılan, örneğin kulaklığı bağladığınızda açılan Spotify veya telefonunuz arabanızın Bluetooth kitine bağlandığında açılan HERE Drive gibi bir uygulama seçin.

– Uygulamaları hızlıca başlatın. Bağlı olan aksesuara göre, Araçlar’ın launch pad’inde görünen uygulama listesini özelleştirin.

– Kayıp aksesuarları bulun. Araçlar, akıllı bir aksesuara en son nerede ve ne zaman bağlandığınızı takip eder. Ayrıca Treasure Tag’lerle yakındayken etiketi çaldırmak için Araçlar’ı kullanabilirsiniz.

– Telefonunuzu ne zaman şarj edeceğiniz hakkında bildirim alın. Araçlar’la, kablosuz şarj cihazına, telefonun pili azaldığında cihazın yanıp sönmesini sağlayan bir özellik ekleyebilirsiniz.

– Aksesuarınızın pili azaldığında bildirim alın (yalnızca desteklenen aksesuarlarda).

– Temel aksesuarlarınızı bile daha akıllı hale getirin. Araçlar’ın birçok özelliği kablolu ses aksesuarlarıyla da çalışır.

aksesur-aksesurlar-wp-windows10-10-mobil-mobile-uygulama-guncellendi

Gadgets
Gadgets
Developer: Microsoft Corporation
Price: Free
Doğan Can Yılmaz

Doğan Can Yılmaz

Merhaba! 91/Ankara doğumlu ve Ankara'da yaşıyorum ;) - Telefon ve bilgisayar teknik servis

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış You can be first to comment this post!

Write comment

Only registered users can comment.