Asphalt 8: Airborne Windows İçin Güncellendi
14/10/2016
Fatih Tercan (1140 Haber)
2 Yorum
Paylaş

Asphalt 8: Airborne Windows İçin Güncellendi

Yapımcılığını Gameloft firmasının yaptığı mağazanın sevilen oyunlarından Asphalt 8: Airborne Windows için bir güncelleme aldı.

Güncelleme detayları şu şekilde:

Yepyeni güncellemede becerilerini sergile!

ÇOK OYUNCULU SEZONLAR: Çok oyunculu mod, yarış ve ödüllerle dolu bir nitro artışı yaşadı! Diğer oyunculara karşı kıyasıya yarışıp sınırlı süreli yarış sezonlarında puan kazan ve ödüllerin kilidini aç.

– ÇOK OYUNCULU LİGLER: Direksiyon başındaki becerilerin, yüksek notlamalar alıp daha yüksek liglere geçtikçe herkesçe bilinecek. Ligin ne kadar iyiyse, sezon sonundaki ödüllerin de o kadar büyük olacak!

– YENİ ARABALAR: Canın daha fazla hız canavarı mı çekti? Falcon F7, Mercedes-Benz CLA 45 AMG Racing Series, GT by CITROEN, Icona Vulcano V12 Hybrid ve daha fazlası düzenli olarak oyuna eklenecek, yani sık sık göz atmayı ihmal etme!

– YENİ ETKİNLİKLER: Yeni AR&GE etkinliği ve 2 yeni Enduro meydan okuması için becerilerini keskin, motorunu sıcak tuttun mu? Oyundaki en güçlüler arasında yer alan arabaları ilk alanlardan ol!

– RIO VE 51. BÖLGE YÜKSELTMELERİ: Yarışları hiç olmadığı kadar gerçekçi kılmak için en yeni pistlerimizi daha üstün görüş kabiliyeti, daha iyi ışıklandırma ve pek çok ince ayarla iyileştirdik.

Asphalt 8: Airborne
Asphalt 8: Airborne
Developer: Gameloft.
Price: Free+
Fatih Tercan

Fatih Tercan

Teknolijiye aşık bir inşaat mühendisi. 2011 Yılında HTC Trophy - WP7,5 ile başladığı yolculuğuna HTC 8X ve Lumia 1320 ile devam etti. Şu anda Lumia 640XL/ Xiaomi Mi5s kullanıyor.Ayrıca @wpturkinfo isimli twitter hesabından sorumludur.

Yorumlar

  1. mrkyldz
    mrkyldz Ekim 24, 16:06
    Çok kasıyor lumia 520de nasıl bi 512 mb ye uyarlanmadır anlayamadım gitti
  2. Yusuf Nebi BEK
    Yusuf Nebi BEK Aralık 02, 21:03
    Aynen lumia 520'de çok kasıyo böyle bir şirketten bu beklenmez.

Write comment

Only registered users can comment.