Phone insider Güncellendi
30/01/2015
Fatih Tercan (1139 Haber)
20 Yorum
Paylaş

Phone insider Güncellendi

Geliştirici Ön İzleme sürümünün yerini alacak insider programının uygulaması Phone insider güncellendi. Uygulama ismi Windows İnsider olarak değişti.

Daha önce sadece Microsoft çalışanlarına açık olan uygulama tüm kullanıcılar için aktif durumda. Şu anda herhangi bir ön izleme sürümü bulunamıyor. Ama önümüzdeki haftalar içinde güncellemenin geleceğini biliyoruz.

[EKLEME] Windows İnsider programına dahil olmuş, kaydını yapmış olan kullanıcılar Microsoft hesabı ile giriş yapabiliyor. Giriş yapamayanların ise http://insider.windows.com adresinden insider üyeliğini yapması gerekiyor.

Ayrıca şu anda Microsoft hesabınız ile giriş yaptığınızda tekrar hesap sayfasına geri döneceksiniz. Bu sayfanın üzerinde NO BUILDS yazısı çıkacaktır. Şu an için herhangi indirilebilir bir sürüm olmadığını ifade ediyor.

insider no build


Windows Insider
Windows Insider
Developer: Microsoft Corporation
Price: Free

Etiketler insider, phone insider
Fatih Tercan

Fatih Tercan

<p>Teknolijiye aşık bir inşaat mühendisi. 2011 Yılında HTC Trophy – WP7,5 ile başladığı yolculuğuna HTC 8X ve Lumia 1320 ile devam etti. Şu anda Lumia 640XL/ Xiaomi Mi5s kullanıyor.Ayrıca @wpturkinfo isimli twitter hesabından sorumludur.</p>

Yorum Yap

Giriş Yaptınız : Fatih Tercan | Çıkış Yap

20 Yorum yapıldı : "Phone insider Güncellendi"

Uyarma Seçenekleri
Fatih Tercan
Sırala::   Yeni | Eski | En çok oy alan