ProShot Uygulaması Güncellendi [ProShot Classic]
26/08/2016
Doğan Can Yılmaz (569 Haber)
11 Yorum
Paylaş

ProShot Uygulaması Güncellendi [ProShot Classic]


Notice: Undefined offset: 0 in /home/u7234774/windowsphoneturkiye.info/wp-content/plugins/wp-appbox/inc/getappinfo.class.php on line 1195

ProShot Uygulaması Güncellendi [ProShot Classic]

Kamera uygulaması olan ProShot az önce yeni bir güncelleme aldı. Bu güncelleme ile ProShot 5,6,2 versiyonuna yükseltilirken göze çarpan şimdilik tek değişiklik ise uygulamanın yeni adı ProShot Classsic olarak değiştirilmesi.

 

ProShot Classic
ProShot Classic
Developer: Rise Up Games
Price: unknown+
ProShot
ProShot
Developer: Rise Up Games
Price: unknown+
Doğan Can Yılmaz

Doğan Can Yılmaz

Merhaba! 91/Ankara doğumlu ve Ankara'da yaşıyorum ;) - Telefon ve bilgisayar teknik servis

Yorumlar

 1. yakup Çubuk
  yakup Çubuk Ağustos 26, 17:00
  Uygulamayi indireniyorum
  • Doğan Can Yılmaz
   Doğan Can Yılmaz Author Ağustos 26, 17:04
   1. uygulamayı yükleyin. Diğeri henüz indirilebilir durumda değil. http://www.windowsphoneturkiye.info/yazilim/uygulamalar/proshot-uygulamasi-magazadaki-yerini-aldi/
 2. burakhan aslan
  burakhan aslan Ağustos 26, 17:15
  Wp10'da bedavayken 8.1'de 8 küsur lira... Ama 8.1 içinde daha farklı (iyimidir bilemeyeceğim) foto uygulamaları var..
 3. Cemil Kaya
  Cemil Kaya Ağustos 27, 08:38
  Bende diyorumki Windows kamera ha bu güncellemeden sonra düzelecek ha şu güncellemeden sonra düzelecek anladımki hiçbir zaman düzelmeyecek düzeltilmeyecek. radyoyu nasıl sildiysen Windows kamerayıda sil gitsin ne işe yarıyorki Microsoft tırtıkla bizi sömür bizi kandır bizi bravo tebrik ederim kutlarım seni Microsoft.
 4. Cemil Kaya
  Cemil Kaya Ağustos 27, 11:37
  Ne oldu yorumum hoşunuza gitmedi herhalde
  • Doğan Can Yılmaz
   Doğan Can Yılmaz Author Ağustos 27, 13:24
   Küfür reklam vs olmadığı sürece yorumlar yayınlanır. Geç yayınlanmasının sebebi her zaman biz burada olamıyoruz. Bizimde işimiz gücümüz var. :)
 5. Cemil Kaya
  Cemil Kaya Ağustos 27, 14:00
  Kusura bakmayın ilk başta yorumu yayınlamadığınızı düşündüm isterseniz sonraki yorumu silebilirsiniz.Arkadaşlar inanın çok kızıyorum ben wp ye geçtikten sonra eşime dostuma arkadaşlarıma akrabalarıma hep şiddetle öneriyordum ama o zaman 8.1 deydi şimdi ise öneremiyorum hayallerim yıkılıyor niye diye soracak olursanız bazı şeyleri düzeltemiyorlar en çok kızdığım lumia kamerayı bitirmeleri onlarca güncelleme gelmesine rağmen hala Windows kamerayı düzeltmediler dolayısıyla eski resimleri çekemiyorum hergün kahrediyorum inanın bazen telefonu kırasım geliyor ister istemez o adını anmak istemediğim ama gitgide ona doğru meyillendiğim işletim sistemini sever oldum belkide çok kısa bir zaman sonra ona döneceğim peki telefonu kırarsam yada o sisteme dönersem sorumlusu kim olacak inanın pisikolojim bozulmaya başladı desem yeridir ama ne olursa olsun sizleri seviyorum.
  • Doğan Can Yılmaz
   Doğan Can Yılmaz Author Ağustos 27, 19:35
   Lumia kamera uygulaması yeni adıyla Windows kamera olarak windows 10 cihazlarda yerini aldı. Kamera uygulaması ne kadar iyi olsa da windows 10 mobile işletim sistemi yeterince (bence) iyi olmadığı için tam performans verimli olmuyor. Bugün kamera ile edindiğim tecrübelerime göre söylüyorum windows 10 mobile temel sistem/uygulamaları henüz yeterince seviyeye ulaşmadı. Fotoğraflar uygulamasında bugün ufak bi aksilik yaşadım daha doğrusu başkasının elinde en kötüsü de bu :) Çektiğim fotoğrafları fotoğraflar uygulamasında zoom yapınca kendinden geçiyor siyah ekran veya kilitleniyor vs. Yani kısacası şu anda erken sitemkar olmak için. Temel sağlam değil. Bizlerin buradaki görevi bu sorunları karşıdaki kişilerin anlayabileceği şekilde geri bildirim yapmak. Cihazın destekliyorsa Lumia kamera uygulamasını yükleyebilirsin. Forum sayfamızdan ilgili konuyu bulabilirsin. Ayrıca kullandığın cihaz Lumia 735 sanırım. 735'den çok fazla bir şey beklememek lazım.
 6. İsmail Altas
  İsmail Altas Ağustos 27, 16:40
  Bir ara indirilebilir duruma geldi.% bilmem kaç indirime girmiş.Ama sonra geri kapanmış indirmeye
 7. Burak ELBİR
  Burak ELBİR Ağustos 29, 09:52
  Classic olan indirebilir durumda fakat normal olan versiyon değil neden böyle
 8. inceler53
  inceler53 Ağustos 31, 17:17
  Bu uygulamayı tavsiye ediyo musunuz sevgili arkadaşlar? Satın alalım mı? Bi de birincisi sarın alınca ikinsini de kullanabilecek miyiz

Write comment

Only registered users can comment.