Telegram Messenger Güncelleme Aldı
25/03/2018
Kurban (4 Haber)
Yorum yok
Paylaş

Telegram Messenger Güncelleme Aldı

Telegram Messenger güncellemesi, windows mobile için son zamanlarda duyulan güzel haberlerden biri oldu.TELEGRAM MESSENGER GÜNCELLEME ALDI
Birçok uygulama, Joe Belfiore’nin geçtiğimiz aylarda attığı neredeyse Windows 10 mobile’in öldüğünü söyleyen twitinden sonra Microsoft’un bile destek vermediği platforma biz neden destek verelim ki dercesine uygulamalarını ya bundan sonra güncelleştirilmeyeceği kararı aldı, ya mağazadan kaldırdı yâda kökten uygulamaya girişi bile engelledi.
Şimdi bunların hepsi bir yana son kullanıcının umurunda olan uygulama yapımcılarda varmış demek ki bunlardan birisi de Telegram Messenger olsa gerek.

Telegram Messenger güncellemesinde var olan yenilikler şunlar;

  • Etiketleri arama: etiketler kümesini hızlı erişim arama çubuğunda yazmaya başlayın veya ön planda yenilerini bulmada kolay bir yüze kavuştu.
  • Diğer Web sitelerine erişim için Telegram Messenger kullandıysanız, gizlilik ve güvenlik ayarları Telegram Messenger ile bağlı adlı bir bölüm göreceksiniz.
  • Biçimlendirilmiş metin içindeki resim yazıları görüntüler.
  • Geliştirilmiş VPN desteği.
  • Genel geliştirme download/upload hız.
  • Küçük hataların düzeltilmesi.

Telegram Messenger bu yeni güncelleme ile Windows Phone (Mobile) bugüne kadar kullanmaya devam insanları mutlu etti, ancak uygulama hala Android ve IOS sürümleri ile karşılaştırıldığında güncel değil her ikisinde de sürümleri 4,8 ve 4,7 anılan sıraya göre. Windows güncellemesi 3.0’da.
Akıllı telefon almak isteyen biri olsanız, şu aralar unutulan Microsoft İşletim Sistemi olan bir mobil aygıt alırmıydınız? Telegram Messenger güncelleştirmesi Windows Phone (mobile) için hala umut olduğunu bizlere gösterir mi? Yorum yaparak bizlere görüşlerinizi yazabilirsiniz…

Kurban

Kurban

Teknik olaylara meraklı

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış You can be first to comment this post!

Write comment

Only registered users can comment.