Verilerimi Aktar Güncellendi
19/02/2015
Ali Demir (89 Haber)
4 Yorum
Paylaş

Verilerimi Aktar Güncellendi

Microsoft’un yayınladığı bütün popüler platformlarda kullanılabilen Verilerimi Aktar uygulaması yeni bir güncelleme alarak Windows Phone Mağaza’da 6.1.1.1 versiyonuna yükseldi.

Verilerimi Aktar uygulaması ile eski telefonunuzdan Windows Phone cihazınıza kolaylıkla rehberinizi aktarabilirsiniz. Bazı telefon modellerinin ve çoğu Lumia cihazının desteklediği resim, ve metin mesajı taşıma, SD karta mesaj ve rehber taşıma, SD karttan mesaj ve rehber alma gibi opsiyonel özellikleri de bulunan uygulama Bluetooth ile veri aktarmanın en hızlı yolu.

Güncelleme içeriği ve gelen yeni özellik:

-SD karta metin ve MMS aktarma, SD karttan metin ve MMS alma

-Hata düzeltmeleri

Uygulamanın bütün numaraları sim kart hafızasına sığdıramayan kullanıcıları yeni telefonuna numara taşıma zahmetinden kurtaran güzel bir araç olduğunu söyleyebiliriz.


Uygulamayı resme tıklayarak veya Qr kodunu okutarak güncelleme yapabilirsiniz

wp_verilerimi_aktar_wptr

Ali Demir

Ali Demir

96 doğumlu, turizmci, satranç oynamayı seven biri.

Yorumlar

 1. Semih
  Semih Şubat 19, 16:38
  Başkan bu siteye nasıl üye oluyoruz bilgilendirirseniz sevinirim saygılar iyi çalışmalar
 2. sercan925
  sercan925 Şubat 19, 17:59
  Fatih bey kişilerimi nasıl onedrive yuklerim yani saklarım yada başka yere saklama imkanım varmıdır bunun hakkında yazınız varsa link alabilir miyim tşkr
  • Burak Dalyanda
   Burak Dalyanda Şubat 19, 18:33
   Sercan bey, eğer cihazınızda Microsoft hesabı ile oturum açtıysanız, kişileriniz otomatik olarak Outlook hesabınıza senkronize edilir. Outlook.com a giriş yapıp üst sol menüden kişileri seçerseniz rehberinizi görebilirsiniz.
 3. ibyahim
  ibyahim Şubat 20, 01:42
  Program güncelleme ile verdiği sms aktarma gayet güzel olmuş. Mesajlarıma bir sıkıntı gelir mi silinir mi diye dert etmeye gerek kalmadı. Yedekleme yapıyordum ama şimdi böyle daha da garanti olmuş oldu mesajları önemli olanlar için.

Write comment

Only registered users can comment.