Windows 10 Mağaza Güncellendi
07/07/2017
burakalperen26 (31 Haber)
4 Yorum
Paylaş

Windows 10 Mağaza Güncellendi

Microsoft Windows 10 PC ve Windows 10 Mobile mağazaları için güncelleme yayınladı.

Bu yapıyla mağaza sürüm numaraları 11705.1001.30.0. ‘a yükseltildi. Güncelleme içeriğinde ufak yenilikler ve hata düzeltmeleri mevcut.

Bir önceki güncelleme de Microsoft Fast Ring kullanıcılarının son sürüm de yaşadığı indirme ve güncelleme problemini düzeltti.Bu problem gerçekten can sıkıcıydı. Güncellemek istediğiniz uygulamaları tek tek bulmanız ve bir süre uygulama ekranın da beklemeniz gerekiyordu. Sonra uygulamalar güncellenmeye başlıyordu. Bunu bir kaç uygulama değilde 30-40 güncelleme olduğu zaman düşünmenizi istiyorum.Telefonumu sıfırladıktan sonra adeta işkence çektim.

Bu sürümde ise mağaza ekibi uygulama ve oyunların görsellerinin arka planda gösterilmesi ile ilgili geliştirmeler yapmış. Küçük ve olağan hata düzeltmelerinin yanı sıra uygulamanın geliştirilmesi de söz konusu. Bu mağaza güncellemesi Fast,Slow ve Release Preview yapıları için aynı anda yayınlandı.

Uygulamayı hala güncellemediyseniz aşağıdan güncelleyebilirsiniz.

Store
Store
Developer: Microsoft Corporation
Price: Free
Etiketler microsoft store
burakalperen26

burakalperen26

Yorum Yap

4 Yorum yapıldı : "Windows 10 Mağaza Güncellendi"

Uyarma Seçenekleri
Sırala::   Yeni | Eski | En çok oy alan
STELLHUMAN
Üye

Release preview için mağazada güncelleme gözükmüyor. Telefonumu fast ringden windows device power tool ile sıfırlayıp release preview sürümüne güncelledim geçen günlerde. Yardım eder misiniz?

STELLHUMAN
Üye

Teşekkürler. Ancak mağaza sürümüm çok eski. Release preview sürümüne geçtikten sonra hiç mağaza güncellenmedi.

STELLHUMAN
Üye

Fast sürüme tekrardan geçtim ancak device portaldan birşey deploy etmeye çalışırken 0x80073cf9 hatası alıyorum yardım eder misiniz

wpDiscuz