Dokun Windows 10 Mobil İçin Güncellendi
23/11/2015
Hüseyin Mutlu (590 Haber)
11 Yorum
Paylaş

Dokun Windows 10 Mobil İçin Güncellendi

Ekranınızı eldivenli yada eldivensiz en iyi şekilde kullanma, Çİft tıklama dokunma gibi ayarlara ulaşabildiğiniz Dokun windows 10 mobil için güncellendi.

Sürüm numarası ve sürüm notuna ulaşamazken, Güncelleme ile uygulamanın genel tasarımının değiştiğini farkediyoruz. Görselimizden de anlaşılacağı üzere Solda ki telefonumuzda güncellemeden önceki tasarım, sağdaki telefonumuzda güncelleme sonrası yeni tasarımı görüyoruz.

Dokun Windows 10 Mobil İcin Guncellendi

Gestures & Touch
Gestures & Touch
Developer: Microsoft Mobile
Price: Free
Hüseyin Mutlu

Hüseyin Mutlu

Nokia Lumia 630-820- 920 -925-1520-830 gibi modeller üzerinde, deneme yanılma yöntemi ile Sürüm düşürme, farklı ülke variantı yükleme, Global variant taşımayan cihazları Türkçe dil yapma ve flashlama konularında kazandığım üst seviye deneyimlerimi platform kullanıcılarıyla paylaşmayı seviyorum :) İletişim ; hseyin-mutlu@outlook.com h_mutlu@ttmail.com

Yorumlar

 1. Hüsamettin Kılkuyruk
  Hüsamettin Kılkuyruk Kasım 23, 20:35
  Ekranın sağ alt köşedeki küçük mavi karenin bir espirisi var mıdır?
  • Hüseyin Mutlu
   Hüseyin Mutlu Author Kasım 23, 20:51
   o kadar uğraştım bi esprisi var mı bulamadım :) tasarım hatası olabilir. Belki çözen çıkar ilerleyen saatlerde
 2. Zeynel Abidin Ceren
  Zeynel Abidin Ceren Kasım 23, 20:39
  Güncelledim ve sağ köşede bir küçük kare çıktı ???
  • Hüseyin Mutlu
   Hüseyin Mutlu Author Kasım 23, 20:49
   sağalt köşedeki mavi kare diyorsunuz doğru mu ? bende de var aynısı ancak tasarımsal bi hata gibi geldi bana, her hangi bi işlevselliği yok
 3. boniboy
  boniboy Kasım 23, 21:07
  MERHABA ARKADAŞLAR LUMİA 630 İÇİNDE BU GÜNCELLEME İLE BİRLİKTE ÇİFT TIKLAMADA EKRAN AKTİF HALE GELİYOR MU
  • Hüseyin Mutlu
   Hüseyin Mutlu Author Kasım 23, 21:56
   Donanımsal olarak yeterli olmadığı için aktif hale gelemiyor maalesef
 4. vadev
  vadev Kasım 24, 11:57
  Cihaz : Lumia 925 Beyler bu dokunma ‘ya gelen özellik ile içinde ‘ gestures beta’ gömülü imiş, yani ayrı uygulama olmayacak. Şuanki ileride ek özellikler, yenilikler almaya devam edecekmiş. Şuan ki olan özelliği ise, kişi sizi aradığında tel çalarken ekranı çevirin ve sessiz’e alıyor. İlerde güncelleme ile kulağa yaklaştırırken otomatik açma, cevaplama özelliği vs. gelecek.
  • Hüseyin Mutlu
   Hüseyin Mutlu Author Kasım 24, 12:34
   Yeni gelen güncelleme ile gestures beta şuan gömülü değil, ancak zaten Microsoft bir çok özelliği, uygulamayı sisteme entegre etmeye çalışıyor. ilerleyen zamanlarda gestures beta da entegre olacaktır :)
 5. Emre Aytekin
  Emre Aytekin Kasım 24, 15:07
  lumia 640 var bende,dokun güncellemesini yapsam da 0x803F8006 hatası veriyor.Ve aynı hata kodunu Ek özellikler ve bilgilerde,hareket verisinde,network services,rate your device da alıyoprum.Nedir aslı astarı bunun yardım edebilecek olan var mıdıdr?
  • Hüseyin Mutlu
   Hüseyin Mutlu Author Kasım 24, 17:09
   işletim sisteminiz wm10 anladığım kadarı ile, cihazı sıfırlamanız durumunda bu hatalardan kurtulabilirsiniz.wm10 a geçiş sırasında bu ve benzeri hatalar oluşabiliyor
  • Emre Aytekin
   Emre Aytekin Kasım 24, 22:19
   Teşekkürler öneri için..Dokunma ve rate your device 3-4 gün sonrasında nihayet az evvel güncellendiler.Bugün öğlen dışarı çıkınca fark ettim,mobil veri çalışmıyor öğlenden bu yana.Aynı şikayetten muzdarip olanlar var mıdır başka? Bu arada wm10 gayet güzel olmuş,bu haliyle bile iyiye yakın sayılır,eksikleri tamamlansa demek ki diğer sistemlere kafa tutar hale gelebilecek :)

Write comment

Only registered users can comment.