Facebook for Windows 10 Mobile Yeni Özelliklere Kavuştu
11/08/2017
Halil Şahin (772 Haber)
22 Yorum
Paylaş

Facebook for Windows 10 Mobile Yeni Özelliklere Kavuştu

Facebook’un resmi Facebook for Windows 10 Mobile uygulamasını kullanıyorsanız, sizin için iyi bir haberimiz var. Facebook, Windows 10 Mobile aygıtları için uygulamanın yeni bir sunucu tarafı güncellemesini yayınlıyor. Windows 10 Mobile’daki Facebook uygulaması yaklaşık 8 ay sonra ilk defa yeni bir özellik kazanmaya başladı.

Facebook for Windows 10 Mobile son güncellemeyle yeni bir özellik kazandı. Şirket, QR Code tarayıcıyı uygulamaya ekledi.  Android ve iOS’da bu özellik uzun bir süredir var ve artık son olarak Windows 10 Mobile’da da mevcut. Daha önceden bazı beta kullanıcılarına özgü olan bu özellik atık herkese açık durumda.

Burada herkesin şaşırdığı nokta Facebook’un Windows 10 Mobile için uygulama geliştirmeyi durdurduk duyurularının ardından bu güncellemelerin gelmesi. Bildiğiniz gibi bazı kullanıcılar için Messenger uygulamasına da bir güncelleme getirilmişti ve uygulama sesli ve videolu konuşma desteğine kavuşmuştu.

Büyük bir özellik değil, ama Facebook’un Windows 10 Mobile kullanıcılarını kaale alması ve uygulamaya desteği kesmemesini görmek sevindirici.

Kaynak: WindowsLatest
Facebook
Facebook
Developer: Facebook Inc
Price: Free
Halil Şahin

Halil Şahin

<p>Sizlere yardımcı olabilmek için buradayım…</p>

Yorum Yap

Giriş Yaptınız : Halil Şahin | Çıkış Yap

22 Yorum yapıldı : "Facebook for Windows 10 Mobile Yeni Özelliklere Kavuştu"

Uyarma Seçenekleri
Halil Şahin
Sırala::   Yeni | Eski | En çok oy alan
wpDiscuz