Lumia Kamera Ve Lumia Kamera Klasik Güncellendi
26/11/2014
Hüseyin Mutlu (590 Haber)
5 Yorum
Paylaş

Lumia Kamera Ve Lumia Kamera Klasik Güncellendi

Lumia Kamera Ve Lumia Kamera Klasik uygulamaları bugün almış olduğu güncelleme ile 4.9.2.1 sürümüne ulaştı. Ancak detayların yer verilmediği güncellemenin hata düzeltmeleri üzerine yapıldığını düşünüyoruz.

Uygulamaları resme tıklayarak veya Qr kodunu okutarak güncelleme yapabilirsiniz

Lumia Kamera ( Nokia Kamera )
Nokia Camera

Bildiğiniz üzere Lumia 830, 930, 1520 veya Icon kullanıcıları Denim güncellemesi ile Lumia Kamera Klasik uygulamasını otomatik olarak olacaklar.
Fakat dileyen kullanıcılarımız bağlantımızdan uygulamayı yükleyebilirler ancak Denim güncellemesi ile gelecek özelliklere henüz sahip olamazlar.

Lumia Kamera Klasik

Lumia Kamera Klasik gorsel

Hüseyin Mutlu

Hüseyin Mutlu

Nokia Lumia 630-820- 920 -925-1520-830 gibi modeller üzerinde, deneme yanılma yöntemi ile Sürüm düşürme, farklı ülke variantı yükleme, Global variant taşımayan cihazları Türkçe dil yapma ve flashlama konularında kazandığım üst seviye deneyimlerimi platform kullanıcılarıyla paylaşmayı seviyorum :) İletişim ; hseyin-mutlu@outlook.com h_mutlu@ttmail.com

Yorumlar

 1. Abdulbaki Dursun
  Abdulbaki Dursun Kasım 26, 19:53
  Doodle Jump beleş olmuş :D
 2. Abdulbaki Dursun
  Abdulbaki Dursun Kasım 26, 19:55
  Bu L.C.C Telefon Güncellemesi diyor hangi ülkelerde açık bu?
 3. Ekincan Erol
  Ekincan Erol Kasım 28, 23:39
  Abi bu sararma olayına neden bir çözüm bulamıyorlar? Otomatikte çektikten sonra galeriden resimlere bakınca çektiğimle çok farklı bir fotoğrafla karşılaşıyorum. Donanımsal olsa kendim ayarladığımda da sararması gerekiyor. Ancak manuel olarak ayarladığımda hiç bir sorun yok. Yazılımsal bir sorun. Tel:L920

Write comment

Only registered users can comment.