Microsoft Mesajlaşma ve Skype Uygulamalası Güncellendi
03/11/2015
Onur Coşgun (19 Haber)
6 Yorum
Paylaş

Microsoft Mesajlaşma ve Skype Uygulamalası Güncellendi

Microsoft Mesajlaşma ve Skype uygulaması son güncelleme ile 1.11.2003.0 versiyonuna güncellendi. Bugün yayınlanan güncelleme ile ilgili yapılan yenilikler açıklanmadı. İlerleyen günlerde gelecek olan güncellemeler için alt yapı hazırlığı olabileceğini düşünüyorum.


 

Microsoft Messaging
Microsoft Messaging
Developer: Microsoft Corporation
Price: Free
Onur Coşgun

Onur Coşgun

Uzun yıllardır Teknoloji ve Sosyal medyayı yakından takip eden, Ayrıca MotorSporları ile yakından ilgilenen, Modifiye Tutkunu.

Yorumlar

 1. Melih Erdem
  Melih Erdem Kasım 03, 21:11
  Konu dışı . Doğan abi telefonum şarjda iken dokunmatiğinde sıkıntı oluyor mesela mesaj yazarken aynı harfi iki uç defa basıyor. Şimdiye kadar hiç sıkıntı etmedim . Bu olay sizlerde de oluyor mu ? Eğer sizlerde de aynı şey oluyorsa bu win 8.1 e ozelmi eğer öyleyse win 10 mobile da düzeltildimi ?
  • Doğan Can Yılmaz
   Doğan Can Yılmaz Kasım 03, 21:32
   Bu sorun Android işletim sistemli cihazlarda da var. sorunun kaynağı ise şarj cihazından kaynaklanıyor değiştir sorun kalmaz ;)
 2. Melih Erdem
  Melih Erdem Kasım 03, 21:35
  Ciddenmiya :D
 3. Sercan Sarı
  Sercan Sarı Kasım 04, 00:03
  Ne zaman geliyor bu win 10 telefonlara bekle bekle usandık :)
 4. UltrAslan27
  UltrAslan27 Kasım 04, 01:14
  arkadaslar skype video telefona kayitli olan hesap ile giris yapiyor ama ben skype hesapi ile giris yapmak istiyorum bunu nasil yapabilirim ayarlarda oturup kapatsam diger hesaplara giris yapmiyorr gözükmüyor bunu nasil yapabilirim ayarlar hesaplarda skype hesapi eklemeye calistim oda olmadi izin vermedi sifre yanlis diyor...

Write comment

Only registered users can comment.