“Sevilen Bing’ler” Windows Phone 8 de!
10/08/2013
Burak Dalyanda (81 Haber)
2 Yorum
Paylaş

“Sevilen Bing’ler” Windows Phone 8 de!

Windows 8 ile hayatımıza giren ve kullanıcıların da beğenisi toplayan “Sevilen Bing’ler“; Bing Haber, Bing Hava Durumu, Bing Spor, Bing Finans uygulamaları Türkçe dil desteği ve Türkçe içerikler ile Windows Phone 8 Mağaza da yerini aldı.

 

Bing_Apps_Windows_Phone_8

 

Windows Phone Mağaza, gün geçtikçe daha fazla ve kaliteli uygulamalara kavuşmaya devam ediyor. Bu durumda, hiç şüphesiz ki Microsoft ve Nokia’nın payı çok büyük. Microsoft, kendi hizmetlerinden Bing alt yapısını kullanan ve Windows 8 ile hayatımıza girip, kullanıcıların beğenisini toplamayı başarmış  Bing HaberBing Hava DurumuBing SporBing Finans uygulamalarını geçtiğimiz günlerde Windows Phone 8 mağazasında yayınladı.

 

3

Windows 8 Metro yapısı ile bire bir benzer şekilde Windows Phone için uyarlanan uygulamalar Türkçe ve Türkçe içeriğe de sahipler. Kaliteli ara yüze ve ücretsiz içeriğe sahip Windows Phone 8 Bing uygulamaları’nı aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz!

12

Burak Dalyanda

Burak Dalyanda

Web sistemleri ile başladığı ve şimdilerde çeşitli sistemlerde ve dillerde devam ettiği yazılım geliştiriciliğine Windows Phone 8 ile devam ediyor.

Yorum Yap

Giriş Yaptınız : Burak Dalyanda | Çıkış Yap

2 Yorum yapıldı : "“Sevilen Bing’ler” Windows Phone 8 de!"

Uyarma Seçenekleri
Burak Dalyanda
Sırala::   Yeni | Eski | En çok oy alan