Slack Video Arama Desteğini Duyurdu
14/12/2016
Halil Şahin (772 Haber)
7 Yorum
Paylaş

Slack Video Arama Desteğini Duyurdu

Popüler proje ve gruplar arası dosya paylaşım uygulaması Slack, Windows için videolu görüşme özelliğini içeren bir güncelleme alacak.

Slack uygulamasının geliştiricilerinin duyurduklarına göre 15 kişiye kadar videolu görüşme güncellenmiş sürümde mümkün olacak.

Uygulamanın 64 ve 32bitlik masaüstü sürümünü BURAYA tıklayarak edinebilirsiniz.

 

Slack Nedir Ne İşe Yarar?;

Slack, ekibiniz ile tıpkı bir sosyal ağda olduğu gibi iletişim kurmanızı ve bilgi paylaşımı yapmanızı sağlayn bir servistir. Android, iOS, Windows, Mac ve Linux gibi platformlarda kullanılabilen Slack sayesinde her an bilgi akışını takip edebilirsiniz.

Takımlar oluşturarak çalışanlarınızı gruplandırabileceğiniz Slack’de ayrıca oluşturacağınız kanallar sayesinde projeleriniz için paylaşılan bilgileri farklı başlıklar altında toplayabilirsiniz.

Halil Şahin

Halil Şahin

Sizlere yardımcı olabilmek için buradayım...

Yorumlar

 1. Hüseyin Mutlu
  Hüseyin Mutlu Aralık 14, 17:58
  Peki halil bey, meşhur Discord ile kıyaslayacak olursak düşünceniz nedir ? Ben ekibimle discord üzerinden konuşuyorum bu program kullanılabilirlik açısından nasıl deneyiminiz varmı ?
  • Halil Şahin
   Halil Şahin Author Aralık 14, 23:02
   Abi şu anda Slack 1. sırada Discord 4. sırada. Slack daha çok yazılımcılara da hitap etmesi bakımından bir çok avantaj barındıyor. Tek avantajı bu yönde...
 2. Ferhat Yanık
  Ferhat Yanık Aralık 15, 15:24
  Konu ile alakasız k.bakmayın. Lumia 1520 cihazım 3 gündür wifi bağlanmıyor çözüm için sıfırladım fakat sorun devam ediyor. 3 farklı wifi den denedim hep bağlanmıyor diyor çözümü nedir yardım lütfen
  • Oğuzhan Yıldız
   Oğuzhan Yıldız Aralık 15, 17:34
   Benimkinin de senin sorununla alakası yok ama yakın bir sorun. Belediyenin açık wifi ağlarına bağlanamıyor cihaz. Acaba bilen eden varmı. 8.1den beri aynı durum.
  • Doğan Can Yılmaz
   Doğan Can Yılmaz Aralık 15, 18:09
   Açık yani şifresiz olması hemen bağlanabileceği anlamanı gelmiyor maalesef. Oturum açılması istenir kullanıcı adı ve şifre ile.
  • Doğan Can Yılmaz
   Doğan Can Yılmaz Aralık 15, 18:14
   Geçici sorun ama çok uzun süre veya donanım. Son durum nedir düzeldi mi ?
 3. Ferhat Yanık
  Ferhat Yanık Aralık 15, 21:35
  Sorun devam ediyor şirkette 3 ayrı yerde şifreyi girdiğim halde bağlanmıyor herkes bağlı bende sorun devam ediyor can sıkıyor çözümü yok mu editor arkadaşlar

Write comment

Only registered users can comment.