Whatsapp Beta Güncelleme Aldı
28/01/2017
Halil Şahin (772 Haber)
6 Yorum
Paylaş

Whatsapp Beta Güncelleme Aldı

Whatsapp Beta Windows Phone platformunda güncelleme alarak sürüm numarasını V2.17.32’ye yükseltti.

Whatsapp Beta’nın aldığı son güncellemede en göze çarpan özelliği, GIF resimleri arama panelinin uygulama içine dahil edilmesi olmuş.

Diğer göze çarpan özellikler durum girdisi ve güncellemesi kısmında kararlılıklar olmuş. İçerik olarak Snapchat tarzı ekran görüntüsü alınca karşı tarafa bildirim gitmesi üzerinde de bazı çalışmaların yapıldığı içerikten anlaşılıyor. Bu sürüm ile diğer sürümlere neredeyse ulaşan Whatsapp’ın bu sürümü hakkında daha detaylı bilgileri WABetaInfo sayfasından bulabilirsiniz.

WhatsApp Beta
WhatsApp Beta
Developer: WhatsApp Inc.
Price: Free

 

Etiketler BETA, Update, whatsapp
Halil Şahin

Halil Şahin

Sizlere yardımcı olabilmek için buradayım...

Yorumlar

 1. Yasin Sür
  Yasin Sür Ocak 29, 02:55
  Mart başına kadar beni ios a geçmemi engelleyecek ne gibi bi haber olabilirki, gelişmek bilmeyen bu sistemden ??? Bağıra bağıra 2 lirayı bayıldım ALLAHtan abim windowstan başka kullanmıyorda ona verip ios a geçiş yapıcam 5 aydır güncelleme gelmesine rağmen, bildirmeme rağmen tel goruşmelerimde sesim kulağıma geliyor ankosorlu gibi, uygulama geçişleri berbat, ve cihazı iki günden fazla kapatıp açmazsam kafayı yiyor ne bildirim geliyo ne biley. Ben şunu çok iyi anladım Microsoft yazılım devi falan değl. Kimsenin hevesini kırmak istemem ama bu bi gerçek, cihazı bulmak bş dert aksesuar bulmak bş dert, te çinden aksesuar getirttim ya başka bi markanın aynı aksesuarı hemen yanımda, şaka gibi ama bu bi gerçek, Microsoft intelmi koyar artık telefonda ne çalıştırır bilmem ama bu işi olacak diye hevesli arkadaşlarım sizin guveninize bayılıyorum..
  • berkan
   berkan Ocak 29, 18:19
   Söylediğin saçmalıkların onda birini orta sınıf bir cihazda yaşamıyorum.. Giriş seviyesi Lumia 540 kullanan ailemde kişiler var, onlarda dahi stabil şekilde çalışıyor cihaz.
  • Yasin Sür
   Yasin Sür Şubat 01, 07:26
   Benim cihazımda var Malesef yalan konuşacak değilim hoş, hele elektrik olmayan kabloda sürekli ötüyor ya şarj olurmuş gibi, kaç yapıdır düzelmedi.
  • Oğuzhan Taştan
   Oğuzhan Taştan Şubat 01, 13:16
   Evet 950 kullanıpta şikayetçi olanlar epey fazla , sistem çok ham ve stabil değil
  • Yasin Sür
   Yasin Sür Şubat 01, 18:27
   Yani tabi bende çok beğeniyorum wp u fakat başarı yok, ilerleme yok, kullanıcı memnuniyeti gerek güncelleme gerek pazarda yok. İntel koyularak pc uygulaması çalıştırılacakmış, o zaman sistem tekrar baştan başlarmış gibi olacak, bizdekiler yine arkaya atılacak hadi başarılı olsa bile, bizler son kullanıcıyız, iş odaklı yapması benim neyime fayda edecek, benim telefon monitor olması bana ne sağlayacak yani ? Ne zaman windows bir cihaz telefoncularda görmeye başlarım o zaman dönerim, sizleri bilemem memnun olan tabiki devam etsin.
 2. hakan gökdemir
  hakan gökdemir Ocak 31, 20:16
  Canlı fotoğrafları göndersek karşı tarafa da gif gibi canlı görüntü olarak gidermi.?

Write comment

Only registered users can comment.