Windows Phone Nokia City Lens Uygulaması
05/03/2013
Hüseyin Mutlu (590 Haber)
5 Yorum
Paylaş

Windows Phone Nokia City Lens Uygulaması

Windows Phone Nokia City Lens Uygulaması

Bir dönem Bilen göz diyede adlandırılan City Lens uygulamasına,haritanın bir nevi kameralı hali desek yanlış olmaz.Uygulamanın kullanış biçimi çok basit,Uygulama açıldığında ihtiyaç duyulabilecek yerler yeme-içme,konaklama,alışveriş,dışarı çıkma,gezilecek yerler,ulaşım olarak seçebilmemiz adına bize tablo halinde sunuluyor.

windowsphone_nokia_city_lens_0_05032013_windowsphoneturkiyeinfo

windowsphone_nokia_city_lens_1_05032013_windowsphoneturkiyeinfo

Gerekli olan türü seçtikten sonra İlk kullanımda bizden pusulayı kalibre etmemiz isteniyor.Kalibre işlemini telefonu elimizde 8 (sekiz) şeklinde hareket ettirerek yapmak mümkün.

windowsphone_nokia_city_lens_2_05032013_windowsphoneturkiyeinfo

Sonrasında kamerayı çevreye tutarak tüm yerleri gösteriyor.Gitmek istenilen yer seçilip üzerine dokununca size açık adres, yol tarifi,paylaşma gibi imkanlarda sunuyor.

windowsphone_nokia_city_lens_3_05032013_windowsphoneturkiyeinfo

Kamerayı yere tuttuğunuzda kamera kapanıp otomatik olarak harita açılıyor ve ihtiyaç duyabileceğiniz yerler harita üzerinde gösteriliyor,uygulama çalışmıyor yada anlık olarak kameram bozuldu diye düşündürmesin sizi.

windowsphone_nokia_city_lens_4_05032013_windowsphoneturkiyeinfo

Açıkçası benim gibi yaşadığı muhit dışına,özelliklede özel araç ile çıktığında adres sormaktan nefret edenler için çok gerekli bir uygulama olmuş 🙂

Hüseyin Mutlu

Hüseyin Mutlu

Nokia Lumia 630-820- 920 -925-1520-830 gibi modeller üzerinde, deneme yanılma yöntemi ile Sürüm düşürme, farklı ülke variantı yükleme, Global variant taşımayan cihazları Türkçe dil yapma ve flashlama konularında kazandığım üst seviye deneyimlerimi platform kullanıcılarıyla paylaşmayı seviyorum :) İletişim ; hseyin-mutlu@outlook.com h_mutlu@ttmail.com

Yorum Yap

Giriş Yaptınız : Hüseyin Mutlu | Çıkış Yap

5 Yorum yapıldı : "Windows Phone Nokia City Lens Uygulaması"

Uyarma Seçenekleri
Hüseyin Mutlu
Sırala::   Yeni | Eski | En çok oy alan