Windows Phone8 Birinci Sayfa Uygulaması
08/08/2013
Hüseyin Mutlu (590 Haber)
Yorum yok
Paylaş

Windows Phone8 Birinci Sayfa Uygulaması

Windows Phone8 Birinci Sayfa Uygulaması

Windows_Phone8_Birinci_Sayfa_0_Uygulaması_windowsphoneturkiye.info

Windows Phone8 Platformunda gün geçtikçe Türkçe uygulama sayısı artıyor, Fakat yeterli tanıtım yapılamadığı için belki bir çoğumuz bazılarından haberdar olamıyoruz. Bu nedenle Mümkün olduğunca Haberdar olduğumuz Türkçe Uygulamaları sizlere aktarmaya çalışacağız.

Türkçe Uygulamalardan biri olan,

Birinci Sayfa uygulaması, Türkiye’de günlük yayınlanan 43 gazeteye ait manşetlere online olarak takip edebilmeniz için tasarlanmış.

Uygulama sayesinde günlük manşetlere ek olarak haberin ayrıntılarına kolayca ulaşmak adına, mobil internet sayfalarına erişim alt yapısıda sunulmuş.

Windows_Phone8_Birinci_Sayfa_1_Uygulaması_windowsphoneturkiye.info

Windows_Phone8_Birinci_Sayfa_2_Uygulaması_windowsphoneturkiye.info

Sizde Habere kısa yoldan basit, hızlı ve arayüzü başarılı Birinci Sayfa ile ücretsiz ulaşmak isterseniz, Uygulamayı Buradan indirebilirsiniz

Hüseyin Mutlu

Hüseyin Mutlu

Nokia Lumia 630-820- 920 -925-1520-830 gibi modeller üzerinde, deneme yanılma yöntemi ile Sürüm düşürme, farklı ülke variantı yükleme, Global variant taşımayan cihazları Türkçe dil yapma ve flashlama konularında kazandığım üst seviye deneyimlerimi platform kullanıcılarıyla paylaşmayı seviyorum :) İletişim ; hseyin-mutlu@outlook.com h_mutlu@ttmail.com

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış You can be first to comment this post!

Write comment

Only registered users can comment.