Windows Phone8 En Yakın Uygulaması
29/07/2013
Hüseyin Mutlu (590 Haber)
Yorum yok
Paylaş

Windows Phone8 En Yakın Uygulaması

Windows Phone8 En Yakın Uygulaması

Windows_Phone8_En_Yakın_Uygulaması_29072013_windowsphoneturkiye.info

Turkcell windows Phone8 platformuna destek vermekte her ne kadar geç kalmış olsada, gün geçtikçe uygulama sayısına bir yenisini ekliyor.
Umut ediyoruz ki mobil TV uygulamasıda en yakın zamanda mağazada yerini alacaktır.

Turkcell En Yakın uygulaması ile size en yakın Eczane (arama yapılan saate göre Nöbetçi Eczane), Hastane, İbadet Benzinlik, Banka Atm Polis, Banka Şubesi, Taksi, Otopark, Yeme&İçme, Sinema ve Eğlence noktalarının konumlarını bulabilirsiniz. Bu konumların detaylarını bulabilir ve ilgili noktaya nasıl ulaşacağınıza dair alternatif yol önerilerini görebilirsiniz.

Windows_Phone8_En_Yakın_Uygulaması_0_29072013_windowsphoneturkiye.info

Windows_Phone8_En_Yakın_Uygulaması_1_29072013_windowsphoneturkiye.info

Turkcell En Yakın uygulamasından EDGE/3G ve Wi-Fi üzerinden kullanıcı ismi girmeksizin tüm operatör kullanıcıları yararlanabilir.
Turkcell En Yakın servisi (EDGE/3G üzerinden bağlanıldığında) mobil internet paketi olmayan kullanıcılarımız için standart mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Mobil internet paketi olan kullanıcılarımız için ise kullanım paket üzerinden düşülür.

Turkcell En Yakın uygulamasının kullanımı sırasında abonenin konumuna (lokasyonuna) dair sağlanan içerikler bilgilendirme amaçlıdır.
Abonenin konumu, hava ve yer koşullarına göre değişiklik göstermektedir.Uygulamadaki konum bilgileri referans amaçlı olduğundan konum bilgisinin noktasal hassasiyet ve kesinliğini garanti ve taahhüt etmemektedir.
Konum bilgisi ile birlikte iletilen en yakındaki kurumların telefonunun kapalı olması, numarasının değişmiş olması, telefonun açılmaması ya da sistemsel hatalardan ve transmisyon kesintilerinde yaşanacak servis aksaklıklarından dolayı hizmet verilememesi durumunda Turkcell sorumluluk kabul etmemektedir.

En Yakın uygulamasına buradan ulaşabilirsiniz.

Hüseyin Mutlu

Hüseyin Mutlu

Nokia Lumia 630-820- 920 -925-1520-830 gibi modeller üzerinde, deneme yanılma yöntemi ile Sürüm düşürme, farklı ülke variantı yükleme, Global variant taşımayan cihazları Türkçe dil yapma ve flashlama konularında kazandığım üst seviye deneyimlerimi platform kullanıcılarıyla paylaşmayı seviyorum :) İletişim ; hseyin-mutlu@outlook.com h_mutlu@ttmail.com

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış You can be first to comment this post!

Write comment

Only registered users can comment.