wptr.info Öne Çıkan Uygulamalarda!
19/01/2014
Burak Dalyanda (81 Haber)
1 Yorum
Paylaş

wptr.info Öne Çıkan Uygulamalarda!

Merhabalar! Uygulamamız “wptr.info”, mağazada indirmeye sunulduğu günden bu yana yakaladığı başarı sonucu bu gün itibariyle Türkiye mağazada öne çıkan uygulamalar arasında.

Uzun uğraşlar ve yoğun bir çalışmanın eseri olan wptr.info, Türkiye’de Windows Phone gelişimi için çaba harcayan topluluğumuzun hak ettiği yerlere gelmesi için hayata geçirdiği ve geçireceği servislerden sadece bir tanesi. Zamanında hayal gibi gelen ancak bir yıllık serüvenimizde bizleri yalnız bırakmayıp destek olan takipçilerimize teşekkür ediyoruz. Başarılarımız ve devamlılığımız sizlerin eseri.


Koleksiyon: Harika Yerel Uygulamalar (Uygulama koleksiyona dahil eldi)

wptrinfo-magaza


wptr.info, “Popüler ücretli” ve “Yeni+Popüler” uygulama kategorilerinde!

wptrinfo-magaza2


 

Hazır konumuz wptr.info dan açılmışken, yoğun olarak eleştiri aldığımız bir noktaya da değinmek galiba mantıklı olacaktır. Uygulamamızın ücretli oluşundan dolayı yakınan ve uygulama puanını düşüren kişilere ithafen;

Uygulamamızın mağazada indirmeye açıldığı ilk gün sizlere BURADAKİ tanıtım yazımızda da bahsettiğimiz gibi, uygulamamız 2tl fiyat etiketine sahip olup, aynı zamanda bir de ücretsiz sürüme sahiptir. Aşağıda mağazadan alınan ekran görüntüsünde de olduğu gibi, uygulamamızı “DENE” butonuna basarak ücretsiz sürümü edinebilir, bizi desteklemek için de “SATIN AL” butonuna basarak uygulamamızı satın alabilirsiniz.

Bu iki işlem arasında şimdilik temel bir fark yok. Ancak çok yakında uygulamanın deneme sürümünde reklam alanları aktif edilecektir. Ücretsiz sürümde reklam haricinde başka bir kısıtlama ile de karşılaşmayacaksınız!

wp_ss_20140119_0002

 

 

Wptr,info

 

Burak Dalyanda

Burak Dalyanda

Web sistemleri ile başladığı ve şimdilerde çeşitli sistemlerde ve dillerde devam ettiği yazılım geliştiriciliğine Windows Phone 8 ile devam ediyor.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış You can be first to comment this post!

Write comment

Only registered users can comment.