Yardım+ İpuçları Güncellendi
15/11/2014
Hüseyin Mutlu (590 Haber)
5 Yorum
Paylaş

Yardım+ İpuçları Güncellendi

Yardım+ İpuçları detayların verilmediği bir güncelleme alarak 2014.1029.1732.5634 sürüm numarasına ulaştı.

Uygulamayı resme tıklayarak veya Qr kodunu okutarak güncelleme yapabilirsiniz.

yardim-ipucu-qr

Hüseyin Mutlu

Hüseyin Mutlu

Nokia Lumia 630-820- 920 -925-1520-830 gibi modeller üzerinde, deneme yanılma yöntemi ile Sürüm düşürme, farklı ülke variantı yükleme, Global variant taşımayan cihazları Türkçe dil yapma ve flashlama konularında kazandığım üst seviye deneyimlerimi platform kullanıcılarıyla paylaşmayı seviyorum :) İletişim ; hseyin-mutlu@outlook.com h_mutlu@ttmail.com

Yorumlar

 1. Abdulbaki Dursun
  Abdulbaki Dursun Kasım 15, 22:47
  Cortana ya ne oldu ya? Türkiye'den dili ve bölgeyi EN yapınca geliyordu ama artık gelmiyor nedendir?
  • Halil Şahin
   Halil Şahin Kasım 18, 06:21
   Bölgeyi de ABD yapmanız gerekli
 2. Alparslan
  Alparslan Kasım 16, 10:46
  Merhaba hocam,ben Android kullanıcısıyım ve bu yakınlarda bildiğiniz gibi, WP8 8X By HTC almağı düşünüyorum.Kesinlikle lumiacı değilim...Hocam siz ne önerirsiniz?Şu ana kadar elime 10 dakka bile Lumia almadım.Telefon çok stabil,çok iyi,marketi de sizin haberlerden gördüğüm kadar 500.000 olmuş-VAY dedim!Ben şu ana kadar 19.000 biliyodum :D ...Hocam sizde alayımmı bu telefonu?Bazı arkadaşlar topluluklarda çok kötü,özelliği az,oyunları az telefon diye söylediler,hatta "çöp"...Amma bazı insanlar,özellikle ben o telin performansını ve özelliklerini çok beğendim.Sizin düşünceniz?
  • Burak Dalyanda
   Burak Dalyanda Kasım 16, 12:51
   Merhaba, Öncelikle Windows Phone sistemini kesinlikle tavsiye ediyoruz. Windows Phone Mağazası da gerçekten ciddi bir hızla büyüyor. Ancak konu Htc olduğunda ister istemez biraz duraksıyoruz şu sıralar. Bir kaç nedeni var bunun. - Son iki sistem güncellemesinde, Microsoft verse de Htc güncelleme vermekte ya geç kaldı ya da halen vermedi. ( ki bu uzun zamandır Android li Htc de de oluyor ) - Verdikleri destekler neredeyse yok denecek kadar az. Ama yine de idare eder. - Lumia cihazlardaki bir çok ek işlev, özel uygulamalar, kamera gibi şeyler de Htc de yok. Durum böyle olunca HTC One for Windows haricinde tavsiye etmiyoruz. Bir hatanızı da düzeltelim. 8x in stabil olması, hızı vs. bunlar Htc nin cihazı iyi yapmasından kaynaklı değil. Microsoft, Windows Phone işletim sistemini gerçekten kararlı ve hafif yapmış. En düşük donanımda da gayet hızlı. Sonuç olarak Bir Htc ile Bir Microsoft Lumia cihazı bizzat kullanarak karşılaştırın. Yatta özellikle ikisi arasında mağazadaki farkları görün.

Write comment

Only registered users can comment.