Microsoft 6 Ekimde Etkinlik Düzenliyor
14/09/2015
Fatih Tercan (1140 Haber)
2 Yorum
Paylaş

Microsoft 6 Ekimde Etkinlik Düzenliyor

Microsoft bugün bir etkinlik duyurusu yaptı. Etkinlik tarihi 6 Ekim olarak belirtiliyor. Etkinlik başlama saati Türkiye saati ile 17:00 civarında olacak. Peki bu etkinliğin konusu ne olacak?

Bu etkinlikte Microsft yeni Windows 10 cihazları tanıtacağını ifade ediyor. Bu durumda hangi cihazları görmeyi bekleyebilriz?

 • Lumia 950
 • Lumia 950XL
 • Surface 4
 • Surface 4 Pro
 • Microsoft Band

Gelişmeleri takip ediyoruz ve etkinlik ile ilgili bilgiler ortaya çıktıkça detaylı şekilde haber yapmaya çalışacağız. Etkinlik ile alakalı Microsoft yeni bir Ninja Kedi arka planı yayınladı. Resme tıklayarak büyütebilrsiniz.

windows_ninjacat_oct6_1920_1080

NOT: Ninja Kedi

Bazı takipçilerimiz “Ninja kedi nereden çıktı?” diye sordu. Kısaca açıklamaya çalışalım. Ninja kedi özellikle yurdışında Microsoft çalışanları ve sevenleri tarafından popüler bir kavram. Özellikler sticker olarak laptop arkalarına yapıştırılıyor. Microsoft özel etkinlikler öncesi ninja kedi görselleri yayınlıyor.

Etiketler 6 ekim, etkinlik
Fatih Tercan

Fatih Tercan

Teknolijiye aşık bir inşaat mühendisi. 2011 Yılında HTC Trophy - WP7,5 ile başladığı yolculuğuna HTC 8X ve Lumia 1320 ile devam etti. Şu anda Lumia 640XL/ Xiaomi Mi5s kullanıyor.Ayrıca @wpturkinfo isimli twitter hesabından sorumludur.

Yorumlar

 1. Mert SANRI
  Mert SANRI Eylül 14, 20:55
  Ninja kedi hariç heyecan verici bir haber..kedinin alakasını anlayamadım
  • Fatih Tercan
   Fatih Tercan Author Eylül 14, 21:16
   Ninja kedi özellikle yurdışında Microsoft çalışanları ve sevenleri tarafından popüler bir kavram. Özellikler sticker olarak laptop arkalarına yapıştırılıyor. Microsoft özel etkinlikler öncesi ninja kedi görselleri yayınlıyor.

Write comment

Only registered users can comment.