Microsoft MWC için Hazırlanıyor
10/02/2015
Alican Erdoğan (57 Haber)
4 Yorum
Paylaş

Microsoft MWC için Hazırlanıyor

2-5 Mart’ta olacak MWC ( Mobile World Congress )’ de Microsoft 2 Mart’ta özel bir toplantı yapılacağını duyurdu. Microsoft’un MWC’de tanıtacağı amiral gemisi Lumiaları tanıtacağı da merak konusu. Microsoft, bu toplantıyla bizce önemli adımlar atacak. Sizce de Microsoft’un yaptığı bu çalışmalarla ( gerçekten çok iyi çalışıyorlar )Windows telefonlar ne konuma gelir ?MWC2015

 

Alican Erdoğan

Alican Erdoğan

Dokuz Eylül Üniversite'sinde Makina Mühendisi okuyor. Lumia 1020 kullanıcısı

Yorumlar

 1. Umut Kartal
  Umut Kartal Şubat 10, 12:48
  Dumbsmash gelmiş myappfree uygulamısının feature (doğru yazdım mı bilmiyorum :) ) bulabilir
 2. savaş
  savaş Şubat 10, 12:50
  Microsoft bu hızla ilerlerse 2018 gibi sistemi oturtur.Bundan 7 yıl önce 6630'um la o donanıma rağmen yaptığım multitaskingi şuan 1gb ram çift çekirdek 1.5 ghz işlemci ile yapamıyorum.Bıktık artık sürdürülüyor yazısını görmekten.Ellerinde meego gibi mükemmel bir işletim sistemi varken wp nin 3 yılda aldığı yol gerçekten çok komik arka plan koyabiliyoruz diye sevinecek duruma düştük.Meego'nun 1. sürümü bile şuan bizim sitemimizden çok daha stabil ve görsel olarak zengin nokia kendi işletim sistemini ayaklar düşürüp daha kötüsüne yönelen bir firma olarak batmaya mahkumdu.
 3. Mert Sanrı
  Mert Sanrı Şubat 10, 13:12
  Tarayıcıdan girince haberlere puan verebiliyoruz.ama uygulamanızdan girince veremiyoruz.insanların genellikle uygulamanızı kullandığını düşünerek bu konuya dikkatinizi çekmek istedim.

Write comment

Only registered users can comment.