Nawzilin  Windows 10 TP Telefon için Yayınlanma Tarihi Tahmini
11/02/2015
Fatih Tercan (1139 Haber)
6 Yorum
Paylaş

Nawzilin Windows 10 TP Telefon için Yayınlanma Tarihi Tahmini

Ne zaman yeni bir güncellenme yada Beta gelse hep bu durumları yaşıyoruz. Windows 10 TP Telefonlar için 2 Şubat, 9 Şubat tahminleri yapıldı ama ben hep temkinli davrandı. Çünkü takipçilerimize bir tarih vermek bunun sorumluluğunu almak demek.

Bu da yeni bir umut ve heyecanla Windows 10 işletim sisteminin ilk aşamalarını cihazlarına kurmayı düşünen siz takipçilerimize haksızlık olur. Twitterde Gabreil Aul ve Nawzil hesaplarını sürekli kontrol ediyoruz. Bugünde önemli sayılabilecek bir tahmin Nawzilden geldi.

Nawzil Windows 10 TP güncellemelerinin telefon ve PC versiyonlarının bu ay geleceğini söyledi. Zaten bunu Gabriel Aul’un açıklamalarından biliyorduk. Nazil bundan farklı olarak telefonlar ve PC için bu güncellemelerin bu hafta içi geleceğini düşündüğünü açıkladı.

Ne dersiniz Microsoft 14 Şubatta bir sürpriz yapmasın. Siz siz olun tarihlere takılmayın hani ne derler “Akışına Bırakın” .

Fatih Tercan

Fatih Tercan

<p>Teknolijiye aşık bir inşaat mühendisi. 2011 Yılında HTC Trophy – WP7,5 ile başladığı yolculuğuna HTC 8X ve Lumia 1320 ile devam etti. Şu anda Lumia 640XL/ Xiaomi Mi5s kullanıyor.Ayrıca @wpturkinfo isimli twitter hesabından sorumludur.</p>

Yorum Yap

Giriş Yaptınız : Fatih Tercan | Çıkış Yap

6 Yorum yapıldı : "Nawzilin Windows 10 TP Telefon için Yayınlanma Tarihi Tahmini"

Uyarma Seçenekleri
Fatih Tercan
Sırala::   Yeni | Eski | En çok oy alan