Nawzilin Windows 10 TP Telefon için Yayınlanma Tarihi Tahmini
11/02/2015
Fatih Tercan (1140 Haber)
6 Yorum
Paylaş

Nawzilin Windows 10 TP Telefon için Yayınlanma Tarihi Tahmini

Ne zaman yeni bir güncellenme yada Beta gelse hep bu durumları yaşıyoruz. Windows 10 TP Telefonlar için 2 Şubat, 9 Şubat tahminleri yapıldı ama ben hep temkinli davrandı. Çünkü takipçilerimize bir tarih vermek bunun sorumluluğunu almak demek.

Bu da yeni bir umut ve heyecanla Windows 10 işletim sisteminin ilk aşamalarını cihazlarına kurmayı düşünen siz takipçilerimize haksızlık olur. Twitterde Gabreil Aul ve Nawzil hesaplarını sürekli kontrol ediyoruz. Bugünde önemli sayılabilecek bir tahmin Nawzilden geldi.

Nawzil Windows 10 TP güncellemelerinin telefon ve PC versiyonlarının bu ay geleceğini söyledi. Zaten bunu Gabriel Aul’un açıklamalarından biliyorduk. Nazil bundan farklı olarak telefonlar ve PC için bu güncellemelerin bu hafta içi geleceğini düşündüğünü açıkladı.

Ne dersiniz Microsoft 14 Şubatta bir sürpriz yapmasın. Siz siz olun tarihlere takılmayın hani ne derler “Akışına Bırakın” .

Fatih Tercan

Fatih Tercan

Teknolijiye aşık bir inşaat mühendisi. 2011 Yılında HTC Trophy - WP7,5 ile başladığı yolculuğuna HTC 8X ve Lumia 1320 ile devam etti. Şu anda Lumia 640XL/ Xiaomi Mi5s kullanıyor.Ayrıca @wpturkinfo isimli twitter hesabından sorumludur.

Yorumlar

 1. Michael Özgür
  Michael Özgür Şubat 11, 11:21
  630 kullanıyorum 8.1'den memnunum benim sorunum uygulamaların kendi içinde güncellenmemesi yoksa Windows 20 gelse nolur yazılım işletim sisteminde sorun yok bana göre ama bu gidişle gerçekten Windows Phone kullanmayı bırakabilirim ben güncel bir MAĞAZA istiyorum klon uygulamalardan bıktım
  • Semih Can Ateş
   Semih Can Ateş Şubat 11, 14:05
   İşte maalesef bu geliştiricilere bağlı :)
 2. Murat Salih Güler
  Murat Salih Güler Şubat 11, 16:35
  Ubuntu bi telefon sistemi yapmış tavsiye ederim. İzlemenizi tam w10 dan bekledigim konsepti onlar yapmış
  • Fatih Tercan
   Fatih Tercan Author Şubat 11, 16:39
   her türlü linux türevi uzak olsun ( android,ubuntu,vs.. ) :D
  • Mert SANRI
   Mert SANRI Şubat 11, 21:50
   Gerçekten de uzak olsun andıroyt, iyos vb. sistemler
 3. muhamet
  muhamet Şubat 11, 22:29
  ms beta da bile hatasız sistem yapsın o zaman milletin güvenini kazanır bence... beta olması tamamlanmadı anlamına gelsede beta deyip full sürümünü yayınlasa daha olay olur... denim güncellemesindede son ana kadar veri kısayolu gelmemişti mesela... w10 dada baya bişi gelicek sanırsam ( gelmeside lazim )

Write comment

Only registered users can comment.