Telefonlar için Windows 10 Teknik Ön İzleme Yeni Bilgiler
05/02/2015
Fatih Tercan (1139 Haber)
14 Yorum
Paylaş

Telefonlar için Windows 10 Teknik Ön İzleme Yeni Bilgiler

Tom Warren bugün twitter adresinden telefonlar için Windows 10 Teknik Ön İzleme sürümüyle ilgili bilgiler paylaştı. Kendisine ait 2. bir cihaza W10 TP sürümü yüklediğini aktaran Warren ana cihazı için yüklemeye kalkmanın erken olduğunu aktardı.

Şimdi ben gelecek soruları aklımdan geçiriyorum. “Tom nasıl Win10 TP yükledi telefonuna?” dediğinizi duyar gibiyim. Bildiğiniz üzere Windows İnsider uygulamasına erişimde 2 seçenek var. Bunlar;

  • Microsoft Hesabı
  • Microsoft Çalışan Hesabı

Normal Microsoft hesapları için şu anda indirilebilir bir sürüm mevcut değil. Ama Microsoft çalışan hesapları hali hazırda Teknik İncelemenin ön aşamalarına erişebiliyorlar. Tom Warren’in de böyle bir sürüm yüklediğini düşünüyoruz.

Tom Warren tarafından yüklenen İşletim sistemi 8.15.12493.42 sürüm numarasına sahip. Aşağıda bu bilgiye ait resmi ekliyorum.

win10tp-1

Peki bu sürümde belirgin dikkat çeken özellik ne olmuş derseniz bunun cevabı hızlı erişim tuşları olacak. Hızlı erişim tuşlarını 3 sütün halinde kullanma imkanı vermiş durumda Microsoft. Bu bilgiye ait görseli de paylaşalım.

win10tp-2

Telefonlar için Windows 10 Teknik Ön İzleme sürümünde çalışmalar hızla devam ediyor. Microsoft ellerinden geldiğince hızlı bir şekilde son kullanıcıya vermek için çalıştıklarını ifade ediyor.

Twitterda   isimli kullanıcı tarafından paylaşılan bir diğer resmi de sizlere göstermek istiyorum. Bu resimde ayarlar bölümü görünüyor.

w10-tp-5

Son olarak daha öncede ifade ettiğim gibi telefonlar için Windows 10 TP güncellemesini Şubatın ortasından sonra beklemek lazım. Yine sabır diliyorum sizlere arkadaşlar.

Bu konu hakkındaki yorumlarınızı forumda yapmak isterseniz aşağıdaki resme tıklayınız.

wptr_forum_logo

 

Fatih Tercan

Fatih Tercan

<p>Teknolijiye aşık bir inşaat mühendisi. 2011 Yılında HTC Trophy – WP7,5 ile başladığı yolculuğuna HTC 8X ve Lumia 1320 ile devam etti. Şu anda Lumia 640XL/ Xiaomi Mi5s kullanıyor.Ayrıca @wpturkinfo isimli twitter hesabından sorumludur.</p>

Yorum Yap

Giriş Yaptınız : Fatih Tercan | Çıkış Yap

14 Yorum yapıldı : "Telefonlar için Windows 10 Teknik Ön İzleme Yeni Bilgiler"

Uyarma Seçenekleri
Fatih Tercan
Sırala::   Yeni | Eski | En çok oy alan