Telefonlar için Windows insider Hakkında Gelişmeler
12/02/2015
Fatih Tercan (1139 Haber)
28 Yorum
Paylaş

Telefonlar için Windows insider Hakkında Gelişmeler

Değerli takipçilerimiz telefonlar  için  Windows 10 TP ne zaman gelecek soruları ve bunlara verilen cevaplar artık bir kabusa dönüştü. Bu haberimizde Gabriel Aul’un kucağımıza attığı bir ateş topu ile karşınızdayız.

Yazılarımda net tarih vermeyi sevmiyorum. Bu hem sizi bir beklentiye sokuyor hem de bize bir  sorumluluk yüklüyor. Gabriel bugün yine yaptı yapacağını ve  bize bir puzzle verdi. İsterseniz neymiş görelim bu çözülmesi gereken  bulmaca.

Telefonlar için Windows 10 TP çıkış tarihi  “1316″ da gizli dedi ve ortalık yıkıldı. Kimi takipçileri 13 Şubat  saat 16:00 da yayınlanacak dedi. Değişik değişik  çözümler geldi. Ama  en ilginci  Tom Warren’den geldi.

En ilginç çözüm ise  isimli kullanıcıdan geldi. Ne dersiniz ciddiye almalı mıyız? win10tp-tahmin Güncelleme: Rudy Huyn ise farklı bir bakış açısı getirdi. Fakat daha önceki açıklamalarda güncellemenin bu hafta geleceği söylendiği için bu fikir elenebilir.Bakalım zaman ne getirecek bizlere

Fatih Tercan

Fatih Tercan

<p>Teknolijiye aşık bir inşaat mühendisi. 2011 Yılında HTC Trophy – WP7,5 ile başladığı yolculuğuna HTC 8X ve Lumia 1320 ile devam etti. Şu anda Lumia 640XL/ Xiaomi Mi5s kullanıyor.Ayrıca @wpturkinfo isimli twitter hesabından sorumludur.</p>

Yorum Yap

Giriş Yaptınız : Fatih Tercan | Çıkış Yap

28 Yorum yapıldı : "Telefonlar için Windows insider Hakkında Gelişmeler"

Uyarma Seçenekleri
Fatih Tercan
Sırala::   Yeni | Eski | En çok oy alan