Windows 10 Mobile 14393.5 Slow Ring İçin Yayınlandı
29/07/2016
Fatih Tercan (1140 Haber)
2 Yorum
Paylaş

Windows 10 Mobile 14393.5 Slow Ring İçin Yayınlandı

Insider kullanıcıları için Windows 10 ‘un yeni Redstone yapısı 14393.5  Slow Ring ve Release Preview seçenekleri için yayınlandı.

Windows 10 Mobile’ın bir önceki Redstone yapısı olan 14393.3’de olduğu gibi 14393.5’de de yeni özellikler sunmaktan ziyade hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri ile öne çıkıyor.

2 Ağustosta Anniversary Update güncellemesi öncesinde artık taşlar yerine oturmuşa benziyor. Ağustos ayı içerisinde yeni Redstone 2 insider yapıları görebilecek miyiz? Bu sorunun cevabını sizler gibi bizler de merakla bekliyoruz.

 

Windows Insider iseniz:

 • Ayarlar+güncelleştirmeler ve güvenlik+telefon güncellemesi bölümünden güncellemeleri denetleyin ve yükleyin. Ya da Windows Insider hesabı oluşturduktan sonra Insider uygulamasını cihazınıza yükleyin, Insider Fast seçtikten sonra cihazınız yeniden başlayacak. Bu işlemden sonra ayarlardan güncellemeleri denetleyin ve yükleyin. Biraz zaman alabilir indirmeye başlaması.

Eğer geliştirici hesabınız yok ise aşağıda paylaşmış olduğum ilgili konularımıza bakmanızda fayda var. Geliştirici hesabı oluşturduktan sonra Windows Insider güncellemelerini yükleyebilirsiniz.

Telefonum Windows 10 Mobile destekliyor mu ? Destekliyorsa nasıl yüklerim ?

 • Öğrenmek için buraya tıklayınız.

Insider kullanıcısı olmak istiyorum ? 

 • Windows İnsider Nedir, Nasıl Kurulur?  öğrenmek ve geliştirici hesabı oluşturmak için buraya tıklayınız.

Windows Phone 8.1 ‘e geri dönüş yapmak istiyorum ?

 • Windows Phone 8.1’e geri dönüş yapmak için buraya tıklayınız.

Ve son olarak Windows Insider programı kapsamında yayınlanan güncellemeleri yükledikten sonra oluşan hata/bug vs vb sorunları lütfen geri bildirim yapmayı unutmayınız.  Ayrıca sizlerin isteği üzerine yenilediğimiz WPTR.Forum sayfamızdan da soru ve sorunlarınızı sorabilir ve sizler için hazırladığımız diğer konularımıza bakabilirsiniz.

Windows Insider
Windows Insider
Developer: Microsoft Corporation
Price: Free
Upgrade Advisor
Upgrade Advisor
Developer: Microsoft Corporation
Price: Free
Fatih Tercan

Fatih Tercan

Teknolijiye aşık bir inşaat mühendisi. 2011 Yılında HTC Trophy - WP7,5 ile başladığı yolculuğuna HTC 8X ve Lumia 1320 ile devam etti. Şu anda Lumia 640XL/ Xiaomi Mi5s kullanıyor.Ayrıca @wpturkinfo isimli twitter hesabından sorumludur.

Yorumlar

 1. sakirL925
  sakirL925 Temmuz 29, 19:49
  Kardeş lumia 925 kullanıyorum ama bana güncelleme gelmedi ve telefonun şarjı çok çabuk bitmeye başladı bu arada insider release rewiew kullanıyorum sorun nedir?
  • Doğan Can Yılmaz
   Doğan Can Yılmaz Temmuz 29, 21:45
   Soru ve sorunlar için; http://www.windowsphoneturkiye.info/forum/

Write comment

Only registered users can comment.