Windows 10 Mobile İçin 15208 Numaralı Yeni Güncellemesi Yayınlandı
28/04/2017
Doğan Can Yılmaz (569 Haber)
16 Yorum
Paylaş

Windows 10 Mobile İçin 15208 Numaralı Yeni Güncellemesi Yayınlandı

Windows 10 Mobile İçin 15208 Numaralı Yeni Güncellemesi Yayınlandı

Windows 10’un 15208 numaralı yeni güncellemesi az önce mobil cihazlar için yayınlandı. Güncellemenin içeriği ise hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri içeriyor.

Bu yapıyı aşağıdaki cihazlara yükleyebilirsiniz.

 • HP Elite x3
 • Microsoft Lumia 550
 • Microsoft Lumia 640
 • Microsoft Lumia 640XL
 • Microsoft Lumia 650
 • Microsoft Lumia 950
 • Microsoft Lum 950 XL
 • Alcatel IDOL 4S
 • Alcatel OneTouch Fierce XL
 • SoftBank 503LV
 • VAIO Phone Biz
 • MouseComputer MADOSMA Q601
 • Trinity NuAns NEO

 


Twitter  Youtube ve Facebook ‘tan bizi takip edebilirsiniz. 

wptr.info
wptr.info
Developer: Burak Dalyanda
Price: Free+
wptr.info+
wptr.info+
Developer: Burak Dalyanda
Price: unknown
Doğan Can Yılmaz

Doğan Can Yılmaz

Merhaba! 91/Ankara doğumlu ve Ankara'da yaşıyorum ;) - Telefon ve bilgisayar teknik servis

Yorumlar

 1. Cemil Kaya
  Cemil Kaya Nisan 29, 15:48
  Allahınızı severseniz bu kategoriye kaç kişi giriyor bu haber kaç kişiyi ilgilendiriyor herkesi saf dışı bıraktılar maksat buydu zaten istedikleri oldu kendi elleriyle bütün telefonları gömdüler.Çok umutluydum çok hevesliydim çok iyi bir noktaya gelecek diyordum uçurumun kenarına getirdi herkesi aşağıya itti.Ne diyeyim yazıklar olsun.
 2. Anonim
  Anonim Nisan 30, 11:44
  her gün daha da iyiye gidiyor.
  • Kamil Savcu
   Kamil Savcu Nisan 30, 20:03
   Aynen! Durdurulamaz çılgın microsoft yine yapmış yapacağını
 3. Anonim
  Anonim Nisan 30, 21:16
  Fatih bey artık rs 3 yapısını desteklemeyen telefonlara güncelleme gelmeyecek mi? Bu konuda bize bilgi verirseniz seviniriz bu şirket ne yapmaya çalışıyor? Elimizdeki telefonlar artık çöp mü oldu?
  • Fatih Tercan
   Fatih Tercan Mayıs 02, 10:50
   rs3 yapılarını desteklemeyen cihazlara vermeyecek gibi duruyor şu anda
 4. alpay
  alpay Mayıs 01, 06:01
  Redstone2 tam bir fiyasko ne yapmış derseniz ben birtek uygulama sıfırlama ile şişen uygulama verilerinin sıfırlanmasını gördüm ona çoğunda çalışmıyor. Bunun dışında herşey aynı yada geri gitmiş, video oynatıcı bozuk titrek hızlı sardırarak başlıyor bozmuşlar. Sonkullanılan uygulamalar listesinde temizle işlemine icon koymuş diğerlerinde yok çol çirkin bir menu olmuş falan filan tam amatör çoluk çocuk yazıyı bu sistemi ona yüzde yüz eminim. Verilmesi diye üzülmeyin o yüzden redstone3 ten de hiçbir beklentim yok bunların hepsini bir yılda değil bir kaç haftada yapılabilir işlerdi
 5. mrkyldz
  mrkyldz Mayıs 01, 09:14
  İlk olarak yapı insider yapısımı ? Eğer değilse Microsoft ne yapmaya çalışıyor da diğer telefonları saf dışı bırakıyor. Ne yapacak tek bir tane telefon bırakıp onu kullanan 3 5 kişiyemi güncelleme gönderecek.
  • Fatih Tercan
   Fatih Tercan Mayıs 02, 10:51
   Bu insider yapısı evet. Microsoft'un ne yapmaya çalıştığını bizde bilemiyoruz
 6. Cemil Kaya
  Cemil Kaya Mayıs 02, 11:42
  Benim ilginç örneklerim vardır.Size şöyle bir örnek vereyim.Günlerdir bir şey yememişsiniz kurt gibi acıkmışsınız.Microsoft demişki ben öyle bir yemek yaparımki parmaklarınızı yersiniz.Ben şöyle yemek yaparım böyle yemek yaparım kendini övmüş yere göğe sığdıramamış.Tabiki haliyle acıkanlar büyük beklenti içerisine girmişler.Büyük şef Microsoft mutfağa girmiş biz Windows işletim sistemini kullanan gariban halk oturma odasında bekle babam bekle tabak çanak sesleri çatal bıçak sesleri mutfakta ummalı bir çalışma başlamış saniyeler dakikaları ,dakikalar saatleri,saatler günleri,günler haftaları, haftalar ayları,aylar yılları,neyse o kadar abartmayayım bir şeyler bir şeyleri kovalamış işte.Tatatatam Microsoft mutfaktan çıkagelmiş elinde bir peynir sandviç bumu la bu işte.Bu ne peynir sandviç.Peynir sandviçle kim doyar.Yada ne kadar doyurucu komedi ya valla komedi billa komedi.Aslında Nokia dan bu görevi devraldıktan sonra Noki ayı nasıl bitirdiğini rs1 rs2 rs3 diye adlandırdığı saçmalıklarla insanları nasıl oyaladıklarını sonunda hüsrana uğrattıklarını bir film yapsa daha iyi olur herkes kimin ne olduğunu anladı ama daha çok kitleye hitap edip daha çok kişinin Windows dan ve Microsoft dan bir adam olmayacağını anlaması açısından iyi olur.Saygılarımla Fatih bey ve Doğan bey.
  • Doğan Can Yılmaz
   Doğan Can Yılmaz Author Mayıs 02, 12:03
   Çok ağır ve sancılı gelişim süreci geçiriyoruz ama sonu iyi bitecek. Ben öyle inanıyorum.
  • Fatih Tercan
   Fatih Tercan Mayıs 02, 13:21
   Bizimde aşkımız şevkimiz kalmadı zaten. Ama bir ümit diye siteyi devam ettiriyoruz. Zaten artık içerik oluşturmakta da zorlanıyoruz. Bakalım Build etkinliğinde bir şeyler çıkacak mı? Ben çıkmayacağını düşünüyorum :D
  • Erhan Yildiz
   Erhan Yildiz Mayıs 02, 18:10
   Windows olmasa başka sistem alınmaz android çöp. İos iyi gibi o da çok kapalı be kardeşim. Ne hafızayı yükseltmek için kart takıyorsun ne bluetooth ile bişey gönderiyorsun. 16gb lık cihaza 3bin lira para veriyorsun ona da acıyorum.
  • Feyyaz Baran
   Feyyaz Baran Mayıs 05, 00:50
   Evet andro-rezaletini almak istemiyorum ama şirketim de google ile anlaştı artık tebrikler gmail tabanlı e postalar gelecek ve kısacası outlook tan vazgeciyorlar. Şimdi bende 3 wPhone vardı birini sattım, ikincisi yolda gidici sahibinden de bekliyor. 3. Yü sevgimden dolayı tutacağım ama gerçekten beklentim kalmadı. Surface te de ne çıkar bilemem. Ani şekilde pozlarda resim çekmekten hoşlanan biriyim ama daha ağız tadıyla yaşamadım. .ıçı kırık andro şak şak şak 2 gbyt ram le maşallah duze gibi çekiyor ios air 2 var takır takır (beğenmiyorum kıskandığım için ) sonuç ağır kişiler, ağır WhatsApp, ağır instgrm,ağır fotoğraflar, ağır edge, ağır ağır ... Du bakem nolcek. :))) bindik bi alamete :p
 7. alpay
  alpay Mayıs 02, 17:00
  bugün birçok haber sitesinde microsoft pes etti telefondan çekiliyor diye haberler duydum konuyu araştırabilirmisiniz ?
 8. Erhan Yildiz
  Erhan Yildiz Mayıs 02, 19:44
  Arkadaşlar 15063.251 geldi şimdi. Lumia950

Write comment

Only registered users can comment.