Windows Phone 10 Preview Eski Versiyona Dönüş İmkanı Sunabilir
06/02/2015
Ali Demir (89 Haber)
7 Yorum
Paylaş

Windows Phone 10 Preview Eski Versiyona Dönüş İmkanı Sunabilir

Windows 10 preview versiyonunu mobil platformlara taşıma çalışması hala sürüyor. Microsoft çalışanı Gabriel Aul yoğun bir şekilde Twitter’dan gelen sorulara yanıt vermeye çalışıyor. Aul’dan gelen yeni bir haber var. Aul attığı twitte  bir Preview sorunuyla karşılaşıldığında bir önceki OS versiyonuna dönüş yapılabildiğini söylüyor.

wp_ss_20150206_0002

 

Bu haberin resmi bir açıklama olmadığını belirteyim. Yine de geri dönüş imkanının verilmesi Windows için oldukça iyi bir haber. Olayı hatalara karşı cihazınızı korumaya ve memnuniyetinizi arttırmaya yönelik bir hamle olduğunu söyleyebiliriz.

Kaynak: Gabriel Aul, Twitter.

Ali Demir

Ali Demir

96 doğumlu, turizmci, satranç oynamayı seven biri.

Yorumlar

 1. Berkan Soytan
  Berkan Soytan Şubat 06, 17:29
  İşte bu olursa harika olur
 2. adige925
  adige925 Şubat 06, 17:37
  emeğinize sağlık gerçekten iyi iş yapıyosunuz diğer siteden daha iyisiniz reklam almaya başlayınca tribe giren ste yoneticileri var siz smdi soru cvabda basladınız okadar ergenlerın aynı sorulardan kafayı yemenıze rağmen cvaplıyosunuz ordakı arkadaslarıda buraya yonlendryorum saygılı ve ilgili oldugunuz ıcın tesekkur ederım kolay gelsin
  • Fatih Tercan
   Fatih Tercan Şubat 06, 18:04
   Şöyle söyleyeyim biz her zaman samimi olmaya çalıştık. Allah'a şükür normal hayatta bir işimiz var. İnsanlara yardım etmek tek derdimiz. 3 yıl önce hiç kimsenin kullanmadığı wp7,1 kullanırken o zorlukları yaşadım. O yüzden elimizden geldiğince bir şeyler yapmaya çalışıyoruz.
 3. Burak Özgenç
  Burak Özgenç Şubat 06, 17:52
  Abi geri dönüş şart ..tamam riskleri alıyoruz ama çözümde bulmaları gerek sonuçta Windows kullanıcısıyız..geri dönüş imkanı olmazsa çok yanlış yaparlar..
 4. KADİR
  KADİR Şubat 06, 17:55
  inşallah w10 ile şu bildirim sorunlarıda ortadan kalkar face vs. bildirimleri hem geç hemde alakasız geliyor.şu sistemi artık ios gibi android gibi kullanalım istiyoruz her sene bi yenilik geliyor güzel fakat halen çoğu uygulama betadan çıkabilmiş değil
 5. Murat Salih Güler
  Murat Salih Güler Şubat 06, 18:37
  Daha üstüne koycağı çok şey war :) bakalım bu daha ilk adım dewamı da gelir , benim aklımda olan bi kaç olayıda halletmişler ; tarayıcıyı değiştirerek :) mağaza filanda masaüstündeki gibi ilk beta girer :) son olarak o yayıncı bazı kuruluşlarda adam gibi eşit uygulama yazarlarsa diğer platformlara yazdıkları gibi olay kolay :)
 6. lumia 920
  lumia 920 Şubat 06, 20:00
  İşte bu çok iyi olmuş :)

Write comment

Only registered users can comment.