Lumia 650 Tekrar Sızdırıldı
07/02/2016
Halil Şahin (772 Haber)
14 Yorum
Paylaş

Lumia 650 Tekrar Sızdırıldı

Daha önceden de sızdırılan metalik ve şık tasarımlı, fiyat – performans dalında iddialı olan,  kod adıyla Saana yani Microsoft Lumia 650 resmi lansman öncesi (15 Şubat) tekrardan sızdırıldı.

Lumia-650-white-black

 

2015 yılının Ekim ayının son günlerinle sızdırlmaya başlayan, daha sonra aralıkta @PhoneDesigner aracılığıyla bire bir orjinaline yakın renderları hazırlanan ve önümüzdeki ilk etkinlikte yani 15 Şubat’ta tanıtılması beklenilen Microsoft Lumia 650 cihazının resmi lansman öncesi üç adet görseli daha sızdırıldı.

Öncelikle cihaz hakkında detaylı bilgi edinmek için daha önceki haberlerimize göz atabilirsiniz;

Link:  Lumia 650 Özellikleri Belli Olmaya Başladı – 23 Ekim Tarihli Makale

Link:  Microsoft’tan Orta Segmentli Metal Tasarım! Saana – 21 Aralık Tarihli Makale

Buradaki haberde bulunan özelliklere ek olarak daha sonra yenileri de eklendi. Bunlar;

  • Tesbit edilemeyen kamera butonu
  • 16 GB yerleşik hafıza

Dilerseniz vakit kaybetmeden sızdırılan yeni görsellere göz atalım;

 

No gallery template found!

Yeni sızdırılan görseller, daha öncekilere göre daha kaliteli ve göze hoş geliyor. Ben cihazı tip olarak beğendim. Özellikle beyaz rengi gözüme bayağı hoş göründü. Donanım olarak bir fiyat – performans cihazı olacağı kesin. Düşük bütçeye hitâp eden mükemmel bir cihaz gibi duruyor. Tüm bunların yanında öyle sanıyorum ki metal tasarım cihazın fiyatını da saklayacaktır. Pahalı bir cihaz gibi görünecektir. Yani öyle tam olarak üçüncü sınıf bir cihaz gibi görünmüyor. Bakalım tam olarak nasıl bir şey çıkacak karşımıza hep birlikte bekleyip göreceğiz.

Bu arada daha önce meşhur Fransız menşeli teknolojik haber platformu Fnac; cihazın Fransa’da ve Amerika Birleşik Devletlerin’de meşhur operatör Orange sponsorluğunda satışa çıkarılacağını ve Fransa’da fiyatının yaklaşık 220€ euro seviyelerinde seyredeceğini dile getirmişti. Bunu Türk Lirasına vurduğumuz zaman yaklaşık 718 TL gibi bir fiyata mukabil geliyor. Tabi vergilerle filan bu miktar 1000TL seviyelerini aşabilir . Belki operatörler yoluyla daha ucuza da satışa sunulabilir. Fatura üzerine taksitlendirme seçeneği ile ayda faturaya ek 40 – 50 tl arası bir mebla ile bu cihaza sahip olunabilir.

Cihaz hakkındaki görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz…

Etiketler lumia 650, metalic, saana
Halil Şahin

Halil Şahin

<p>Sizlere yardımcı olabilmek için buradayım…</p>

Yorum Yap

Giriş Yaptınız : Halil Şahin | Çıkış Yap

14 Yorum yapıldı : "Lumia 650 Tekrar Sızdırıldı"

Uyarma Seçenekleri
Halil Şahin
Sırala::   Yeni | Eski | En çok oy alan
wpDiscuz