Evrensel Facebook Messenger Uygulaması Konsept Değil
30/01/2016
Fatih Tercan (1140 Haber)
5 Yorum
Paylaş

Evrensel Facebook Messenger Uygulaması Konsept Değil

Geçtiğimiz günlerde videosu ortaya çıkan Evrensel Facebook Messenger uygulamasının konsept olmadığı ortaya çıktı.

Nawzil bugün uygulama ile ilgili bilgiler paylaştı. Öncellikle WindowsBlogItalia sitesinin yayınladığı videoya tekrar göz atalım.

Uygulama Facebook yada Microsoft tarafından yapılmamış.Uygulama ünlü İtalyan yazılımcı  Fela Ameghino tarafından yaplmış.

Nawzil uygulamanın ilk versiyonunu denediğini ifade ediyor. Uygulama tamamlanmamış. Bunun nedeni Facebook’un kendi uygulaması üzerinde çalışması gösteriliyor.

 

uwp-messenger

 

Bugün Nawzil bize uygulamaya  ait bir ekran görüntüsü gönderdi. Uygulamanın bazı yönleriyle mevcut messenger uygulamasından iyi olduğunu söyledi. Tabi uygulamanın alpha aşamaları olması nedeniyle çökmeler yaşanıyor.

Genel anlamda uygulamayı beğendiğini ifade eden Nawzil uygulamanın yayınlanmayacak olmasını şansızlık olarak nitelendiriyor.

 

 

Fatih Tercan

Fatih Tercan

Teknolijiye aşık bir inşaat mühendisi. 2011 Yılında HTC Trophy - WP7,5 ile başladığı yolculuğuna HTC 8X ve Lumia 1320 ile devam etti. Şu anda Lumia 640XL/ Xiaomi Mi5s kullanıyor.Ayrıca @wpturkinfo isimli twitter hesabından sorumludur.

Yorumlar

 1. Emre Aytekin
  Emre Aytekin Ocak 30, 01:42
  Samsung un s6 modeline gelene dek tüm modellerinde kullandığı arayuz hep aynıydı ve ilkelleşmeye başlamıştı.s6 da bi değişime gittiler.Yahu ms,neden işe yarama ihtimali olan şeylere kulak asmazsın sen.Ve neden yazışma uygulamalarının arayuzu hep aynı,köşeli konuşma balonu..Yıl olmuş 2016, az biraz çağa ayak uydurunuz..
 2. Hüsamettin Kılkuyruk
  Hüsamettin Kılkuyruk Ocak 30, 18:55
  Arama özelliği yok...
 3. Erencan Han
  Erencan Han Şubat 03, 14:31
  Video izlenmiyor!

Write comment

Only registered users can comment.