HTC Dot View Kapağı Windows Phone İçin Güncelledi
10/10/2014
Fatih Tercan (1140 Haber)
Yorum yok
Paylaş

HTC Dot View Kapağı Windows Phone İçin Güncelledi

HTC’nin One M8 modeli için geliştirmiş oldu akıllı kapak Dot View de bir çok çeşitli özellik sunmaktaydı. Bu kapak HTC One M8 for Windows Phone içinde aktif olarak kullanılabilmekteydi. Fakat Android versiyonuna oranla daha kısıtlı özellikler içermekteydi. Bugün HTC Dot View uygulmasını güncelleyerek 1.2.0.0 sürümüne yükseltti. Bu uygulama güncellemesi ile;

– Kullanıcılar artık Dot View için ekran kağıdı seçebiliyor. 19 Adet alternatif resim eklenmiş durumda. Bu resimler Dot View kapak ile uyumlu piksellendirilmiş resimler.

HTC_Dot_View_Settings_screens

– En son 3 arama kapak ekranında görüntülenebiliyor.

– Uyarılar kapakta daha detaylı olarak görüntülenebiliyor. Cevapsız çağrılar, yeni sms, yeni email ve sesli mesajlar kapak ekranında görüntülenebiliyor. Ayrıca kapak Cortana desteğine baştan beri sahip onu da hatırlatalım.

Yazımızı HTC One M8’in  Android versiyonunda Dot View kapağın nasıl çalıştığına dair bir video ile sonlandıralım.


 Uygulamayı indirmek için resme tıklayınız ya da QR kodu okutunuz.

(Uygulama HTC One M8 for WP için aktiftir. Yurt dışından satın alan takipçilerimiz için verilmiştir. Cihaz Türkiye’de henüz satışa sunulmadı )

QR_HTC_Dot_view

Kaynak: Wpcentral , HTC

Etiketler HTC Dot View, wp8, wptr.info
Fatih Tercan

Fatih Tercan

Teknolijiye aşık bir inşaat mühendisi. 2011 Yılında HTC Trophy - WP7,5 ile başladığı yolculuğuna HTC 8X ve Lumia 1320 ile devam etti. Şu anda Lumia 640XL/ Xiaomi Mi5s kullanıyor.Ayrıca @wpturkinfo isimli twitter hesabından sorumludur.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış You can be first to comment this post!

Write comment

Only registered users can comment.