Lumia 640XL İçin Kablosuz Şarj Kapakları Gelebilir!
08/06/2015
Emir İlgün (401 Haber)
3 Yorum
Paylaş

Lumia 640XL İçin Kablosuz Şarj Kapakları Gelebilir!

Microsoft’un en son çıkardığı cihazlardan olan ve popülerliğini gittikçe arttırdığı Lumia 640XL cihazları için güzel bir haber bugün WindowsMania.pl tarafından ortaya çıkartıldı.

Hepimiz Windows Phone’lar da ki kablosuz şarj desteğinin ne kadar güzel bir şey olduğunu biliyoruz. Giriş seviye cihazlar hariç hemen hemen çoğu cihazda bulunan destek yakında Lumia 640XL cihazı içinde çıkabilir.

Lumia-640-XL-wireless-charging

Bir kapağın iç kısmında yer alacak bir çip sayesinde bu işlem gerçekleşebilir. Microsoft tarafından henüz bir bilgi paylaşılmadı ancak yine de yapılması zor değil ve yapılmaması için her hangi bir engel bulunmamakta.

 

Siz Lumia 640XL’ın kablosuz şarj desteğine kavuşacağına inanıyor musunuz?

Emir İlgün

Emir İlgün

Merhabalar! Marmara Üniversitesi'nde Turizm Rehberliği okuyorum ve diğer yöneticiler gibi bende teknoloji hastasıyım. Lumia 1520 ve ben harika bir ikiliyiz ve sizleri bilgilendirmekten onur duyarız ;)

Yorumlar

 1. Ali Doğan Alp
  Ali Doğan Alp Haziran 08, 16:40
  Lumia 820 yada 920 gibi bir kablosuz şarj gibi mi öyleyse hiç olmasın arkadaş adı kablosuz şarj cihaz yine kabloya bağlı
  • Emir İlgün
   Emir İlgün Author Haziran 08, 16:45
   Evet aynı onlar gibi ancak sen kablosuz şarjlarının gelişimini sanırım yanlış anladın. IKEA yeni yaptığı çalışma masalarında, komidinlerinde kablosuz şarjları destekliyor evet yine bir şeyler prize bağlı olacak ancak şunu da unutma Prize bağlanmaz ise elektirik nereden gelecek? Sabredersen yakında bu teknolojinin daha da büyüyeceğini sende görürsün :)
 2. Hüseyin Yılmaz
  Hüseyin Yılmaz Haziran 09, 18:21
  Arkadaşlar tl (640xl) nezaman gelecek bilgisi olan varmı uzun süre oldu çıkalı ses soluk yok

Write comment

Only registered users can comment.