Microsoft’tan Surface Telefon Atağı
27/01/2016
Burak Dalyanda (81 Haber)
12 Yorum
Paylaş

Microsoft’tan Surface Telefon Atağı

Bilindiği gibi Microsoft, Windows Phone 8 zamanlarından bu yana telefon üretimi dedikodularının odağında. Bu dedikodular Nokia’nın cihazlar bölümünün Microsoft tarafından satın alınması ile bir bakıma gerçeğe dönüştü. Ancak Surface telefonlar hakkındaki dedikoduların ardı arkası kesilmedi. Surface telefonlar dedikodunun ötesine geçebilir.

Surface, Microsoft’un tablet cihazlarının markası. Bir çok kullanıcı tarafından bu tabletler olumlu karşılanmış ve Microsoft’un en sevilen ürünleri arasında hatırı sayılır bir yer edinmeyi başarmıştı. Windows Phone kullanıcıları, bu Surface tabletlerin çizgilerini taşıyan ve göz dolduran telefonların hayalini kurmaya başlamıştı. Bu konuda bir çok dev teknoloji sitesinin dedikoduları körükleyen haberleri, sızıntıları olmuş, bir çok grafik tasarımcı da konsept tasarımlar yayınlamıştı.

Geçtiğimiz günlerde, Lumia 950 ve Lumia 950 XL telefonların ardından Microsoft’un bir daha Lumia telefon üretmeyeceği, bu cihazların son Lamia’lar olduğu açıklamaları ve söylentileri gündeme bomba gibi düştü. Bu durum bir çok teknoloji takipçisi ve Windows Phone kullanıcısının kafasını karıştırmışken şimdi de Microsoft kanadından bir haber teknoloji gündemini meşgul etmeye başladı.

Microsoft’un sevilen tablet markası Surface yakında telefonlarda da karşımıza çıkabilir. Microsoft, surfacephone.com internet adresini satın almış bulunuyor. Site şimdilik Microsoft sitesindeki Surface tablet bölümüne yönlendirse de, bir çok kişi tarafından bunun bir adım olduğu ve yakın zamanda Surface Telefonların duyurulacağı yorumları yapılmaya başladı.

Ne dersiniz? Lumia yerine, Surface telefonlar görmeye başlar mıyız?

Burak Dalyanda

Burak Dalyanda

<p>Web sistemleri ile başladığı ve şimdilerde çeşitli sistemlerde ve dillerde devam ettiği yazılım geliştiriciliğine Windows Phone 8 ile devam ediyor.</p>

Yorum Yap

Giriş Yaptınız : Burak Dalyanda | Çıkış Yap

12 Yorum yapıldı : "Microsoft’tan Surface Telefon Atağı"

Uyarma Seçenekleri
Burak Dalyanda
Sırala::   Yeni | Eski | En çok oy alan