Windows 10 Mobile Redstone İçin Yapı 14283 Yayınlandı!
10/03/2016
Emrah Kamalak (164 Haber)
10 Yorum
Paylaş

Windows 10 Mobile Redstone İçin Yapı 14283 Yayınlandı!

Windows 10 mobil Redstone için yapı 14283 hızlı seçim olarak yayımlandı

Gelen güncelleme şu an için Lumia 950, 950 XL, 650, 550, Xiaomi Mi4, ve ALCATEL ONETOUCH Fierce XL cihazlar için hızlı seçim olarak indirilebilir durumda.

Neler Yeni?

  • Telefon uygulamasına geliştirmeler: Birileri bildirimler, ana ekranınızdaki canlı kutular veya iletişim uygulamaları ile  size ulaşmaya çalıştığında,  bunun ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu sebeple, Telefon uygulamasına yeni sesli mesajlar butonunu ekledik. Ancak bir cevapsız çağrı aldığınızda bu buton kaybolabiliyor ve bunun için çözümü en kısa süre içerisinde getireceğiz.

  • Outlook Mail ve Takvim Uygulaması: Dün Outlook Mail ve Takvim uygulamamıza bir güncelleme yayınladık. Outlook Mail uygulamasında mesajların önizlemseini artık kapatabilirsiniz. (Ayarlar>Okuma>Sohbetler ve bu alanda mesaj önizlemeyi kapalı duruma getirin). Ayrıca bir maili artık spam olarak işaretlemek daha kolay. Bunun için maile basılı tutmanız ve Spam olarak işaretle demeniz yeterli. Outlook Takvim uygulaması içinde artık bildirimlere Geç Kalacağım butonu eklendi.

Bildirim Ekranı

Ayrıca şunu da belirtelim, Microsoft Feedback Hub uygulamasını da bu güncelleme ile duyurdu. Henüz yapıda bulunmayan uygulamaya Insider Hub’ı açtığınız da bilgilendirmeler üzerinden ulaşabilirsiniz. Bilgilendirmede Insider ve Feedback uygulamalarının birleştirileceğini ve önümüzdeki günlerde mağazada bulunacağı yazılmış.

 

Güncellemeyi kurunca nasıl hissettiğinizi yazmayı unutmayın.

 

Emrah Kamalak

Emrah Kamalak

<p>Merhaba arkadaşlar.3 yılda edindiğim Windows Phone deneyimini sizlerle paylaşmak ve güncel gelişmelerden sizleri haberdar etmek için burada bulunuyorum.</p>

Yorum Yap

Giriş Yaptınız : Emrah Kamalak | Çıkış Yap

10 Yorum yapıldı : "Windows 10 Mobile Redstone İçin Yapı 14283 Yayınlandı!"

Uyarma Seçenekleri
Emrah Kamalak
Sırala::   Yeni | Eski | En çok oy alan