Windows 10 Mobile Redstone İçin Yapı 14283 Yayınlandı!
10/03/2016
Emrah Kamalak (164 Haber)
10 Yorum
Paylaş

Windows 10 Mobile Redstone İçin Yapı 14283 Yayınlandı!

Windows 10 mobil Redstone için yapı 14283 hızlı seçim olarak yayımlandı

Gelen güncelleme şu an için Lumia 950, 950 XL, 650, 550, Xiaomi Mi4, ve ALCATEL ONETOUCH Fierce XL cihazlar için hızlı seçim olarak indirilebilir durumda.

Neler Yeni?

 • Telefon uygulamasına geliştirmeler: Birileri bildirimler, ana ekranınızdaki canlı kutular veya iletişim uygulamaları ile  size ulaşmaya çalıştığında,  bunun ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu sebeple, Telefon uygulamasına yeni sesli mesajlar butonunu ekledik. Ancak bir cevapsız çağrı aldığınızda bu buton kaybolabiliyor ve bunun için çözümü en kısa süre içerisinde getireceğiz.

 • Outlook Mail ve Takvim Uygulaması: Dün Outlook Mail ve Takvim uygulamamıza bir güncelleme yayınladık. Outlook Mail uygulamasında mesajların önizlemseini artık kapatabilirsiniz. (Ayarlar>Okuma>Sohbetler ve bu alanda mesaj önizlemeyi kapalı duruma getirin). Ayrıca bir maili artık spam olarak işaretlemek daha kolay. Bunun için maile basılı tutmanız ve Spam olarak işaretle demeniz yeterli. Outlook Takvim uygulaması içinde artık bildirimlere Geç Kalacağım butonu eklendi.

Bildirim Ekranı

Ayrıca şunu da belirtelim, Microsoft Feedback Hub uygulamasını da bu güncelleme ile duyurdu. Henüz yapıda bulunmayan uygulamaya Insider Hub’ı açtığınız da bilgilendirmeler üzerinden ulaşabilirsiniz. Bilgilendirmede Insider ve Feedback uygulamalarının birleştirileceğini ve önümüzdeki günlerde mağazada bulunacağı yazılmış.

 

Güncellemeyi kurunca nasıl hissettiğinizi yazmayı unutmayın.

 

Emrah Kamalak

Emrah Kamalak

Merhaba arkadaşlar.3 yılda edindiğim Windows Phone deneyimini sizlerle paylaşmak ve güncel gelişmelerden sizleri haberdar etmek için burada bulunuyorum.

Yorumlar

 1. Mücahid Soysal
  Mücahid Soysal Mart 10, 22:32
  Daha win 10 gelmedi redstoneyi nasil yayinladilar ki
  • Emir İlgün
   Emir İlgün Mart 10, 23:37
   Redstone güncellemesi aylar önce başladı ancak sadece seçili cihazlar alabiliyor. Güncelleme için Lumia 950 cihazlarından birine sahip olmanız gerekli veya Xiaomi Mi4 veya Alcatel :)
 2. ahmet.ozduran
  ahmet.ozduran Mart 10, 23:09
  Konuyla ilgisi yok ama sağlık ve fitness uygulaması taşındığı için hareket verisini kullanamıyoruz bunu kullanabileceğimiz bir program var mı önerebildiğiniz
 3. Ömer Can
  Ömer Can Mart 11, 02:19
  Kararlı surum w10 için ne kadar bekleyeceğiz daha hala daha yapı alıp duruyoruz insiderden bi tahmininiz yada bilginiz var mı ne zaman yayınlanacağı hakkında ?
 4. Berkin Yiğit
  Berkin Yiğit Mart 11, 20:14
  Diğer modeller için
 5. Pusat ArslanTürk
  Pusat ArslanTürk Mart 14, 07:24
  Hocam başlıktaki arka planı atar mısınız:)
  • Doğan Can Yılmaz
   Doğan Can Yılmaz Mart 14, 09:32
   Burada http://forum.windowsphoneturkiye.info/thread/duvar-kagitlari-windows-10-mobile-windows-phone-8-1/

Write comment

Only registered users can comment.