Mega Bulut Depolama
12/03/2016
Muhammed ÇAKIR (37 Haber)
Yorum yok
Paylaş

Mega Bulut Depolama

OneDrive alternatifi bulut depolama hizmeti Mega Windows Phone Cihazlar için Türkçe dil desteği ile kullanılabilir.Günümüzde bulut depolamanın hızla arttığı ve önem kazandığı malumunuz, sizlerde bulut depolamaya önem veriyor fakat mevcut OneDrive alanınız size yeterli gelmiyorsa, sizi mutlu

edecek bir haberimiz var. Mega bulut depolama hizmeti tamamen ücretsiz ve 50GB ücretsiz kullanım kapasitesi ve hızlı ve şifreli Upload ve Download hizmeti ile emrinizde.

Üstelik 50 GB veri dopalamaya sahip bu alana istediğiniz dosya ve bilgiyi Windows Phone 8.1 ve Windows 10 Mobile cihazlarınızdan uygulama yardımı ile aktarabilirsiniz.

Bir arkadaşınız kendi Mega bulut depolamasından bir bilgi mi paylaştı, paylaşılan bilgiyi indirmenize gerek yok, bulut sürücüme kaydet diyerek dosyayı indirmeye uğraşmadan kaydedebilirsiniz.

Uygulama Detayları

Mega size 50 GB ücretsiz depolama alanı sunuyor, üstelik güvenli bir depolama hizmeti. Diğer bulut depolama istemcilerinin aksine verileriniz şifrelenir ve asla başkaları ve bizim tarafımızdan

deşifre edilmez. Her yerden, herhangi bir cihazdan, dosyalarınızı yeniden adlandırabilir veya silebilirsiniz. Telefonunuzda veya tabletinizde aramanızın ardından indirdiğiniz veya izlediğiniz,

dosyalarınızı yükleyebilirsiniz. Kişiler ile klasörleri paylaşabilir ve gerçek zamanlı güncellemeleri alabilirsiniz. Depolama alanınız yetersiz mi geliyor?

Uygulama içerisinden 1 aylık veya yıllık abonelik ile depolama alanınızı ve bant genişliği kotanızı artırabilirsiniz.

Pro Lite aboneliğe aylık £4,99 yada yıllık £49,99 sahip olabilirsiniz. Yılda size 200GB depolama alanı ve 1TB bant genişliği sunulur.

Mega hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

MEGA Privacy
MEGA Privacy
Developer: Mega Limited
Price: Free+

 

Etiketler mega
Muhammed ÇAKIR

Muhammed ÇAKIR

2006 Yılında Anadolu Meslek Lisesi Bilgisayar Yazılım bölümünden mezun oldum, bilgisayarlardan daha çok telefonlar ilgimi çektiği için, mobil cihazlar da daha fazla yoğunlaşmaya başladım. Tutkulu bir Nokia kullanıcısıyım, yıllardır süre gelen Nokia aşkı Nokia 5110, 5250, 3310, 3334, 3410, 3510, 3510i, 3650, 6600, 7300, 6300, X2-00 ile başladı ve son olarak Lumia 925 ile yoluma devam ediyorum belki daha fazlası vardır ama bu kadarını hatırlayabildim :) Son olarak 27 yaşındayım, bekarım, Sizlere yardımcı olabilmek için buradayım.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış You can be first to comment this post!

Write comment

Only registered users can comment.