Scorp Beta Windows İçin Yayınlandı
29/02/2016
Fatih Tercan (1139 Haber)
45 Yorum
Paylaş

Scorp Beta Windows İçin Yayınlandı

Evet arkadaşlar hep birlikte yaptığımız etkinlik ilk meyvesini verdi ve Scorp Beta Windows Phone mağazasında yerini aldı.

Dünya’nın en samimi sosyal medyası Scorp, Windows Phone dünyasına gözlerini açıyor. Bu erken beta sürümüne yalnızca önceden kayıt olmuş kişiler sahip olabilir. Eğer siz de beta sürümüne katılmak istiyorsanız aşağıdaki linkte bulunan formu doldurabilirsiniz.

Scorp Beta Tester Kaydı

Beta tester listesine eklendiğiniz zaman yine forma yazmış olduğunuz e-posta üzerinden bilgilendirileceksiniz. Sorun, öneri, şikayet ve benzeri konular için linki takip edin: http://forum.windowsphoneturkiye.info/thread-category/scorp/

scorp-beta-280216 (3)-horz scorp-beta-280216 (4)-horz

Uygulamada şu an için Wimndows 10 Mobile ile yükleme hatası veriyor. Bu hata en kısa zamanda giderilecek. Uygulama için ön kamera ve arka kamera gerekliliği var.

GÜNCELLEME: Şimdilik sadece Windows Phone 8/8.1 için yüklenebilir durumda.

Scorp Beta
Scorp Beta
Developer: Scorp Sosyal Medya ve Teknoloji A.Ş.
Price: Free
Etiketler scorp.scorp beta
Fatih Tercan

Fatih Tercan

<p>Teknolijiye aşık bir inşaat mühendisi. 2011 Yılında HTC Trophy – WP7,5 ile başladığı yolculuğuna HTC 8X ve Lumia 1320 ile devam etti. Şu anda Lumia 640XL/ Xiaomi Mi5s kullanıyor.Ayrıca @wpturkinfo isimli twitter hesabından sorumludur.</p>

Yorum Yap

Giriş Yaptınız : Fatih Tercan | Çıkış Yap

45 Yorum yapıldı : "Scorp Beta Windows İçin Yayınlandı"

Uyarma Seçenekleri
Fatih Tercan
Sırala::   Yeni | Eski | En çok oy alan