Instagram, iOS Port Olacak!
06/03/2016
Emir İlgün (401 Haber)
7 Yorum
Paylaş

Instagram, iOS Port Olacak!

WindowsBlogItalia, yeni Instagram uygulamasına dair bir takım sızıntılarda bulundu ve bu sızıntılar uygulamanın iOS port olacağı yönünde.

Hatırlarsanız, Microsoft, mağazaya uygulamaların daha hızlı gelmesi için bir takım projelerde bulunmuştu. Bunun iOS’tan köprü yolu ile portlamaya yarayan projesi yani Project Islandwood sayesinde, iOS için uygulama yapan geliştiriciler kısa bir süreç ile uygulamalarını Windows Evrensel Uygulama platformuna portlayabiliyor.

Facebook tarafından verilen söz ile de Instagram uygulamasının tam sürümü ile birlikte Windows 10 mağazasında yeri alacağını hepimiz biliyoruz. Ancak bu işlemin ne zaman olacağı merak konusuydu. Ta ki WindowsBlogItalia’dan gelen videoya kadar.

Videodan da anlaşılacağı üzere uygulama performans bakımından gayet iyi bir durumda olmasına rağmen halen daha bir takım hataları mevcut.

Bizim düşüncemize göre önümüzdeki günlerde Windows 10 final sürümü yayınlandıktan sonra uygulamanın mağazaya geleceği yönünde.

Bu arada şunu belirtmemiz gerekli. Bu sızıntılar kesinlikle resmi değildir. Uygulama bu şekilde olmayabilir veya portlama yolu ile gelmeyebilir. Ancak WindowsBlogItalia’nın bugüne kadar ki çoğu sızıntısının da gerçek olduğunu unutmamamız gerekli.

Sizin konu hakkındaki düşünceleriniz neler?

Instagram Windows 10

Emir İlgün

Emir İlgün

<p>Merhabalar! Marmara Üniversitesi’nde Turizm Rehberliği okuyorum ve diğer yöneticiler gibi bende teknoloji hastasıyım. Lumia 1520 ve ben harika bir ikiliyiz ve sizleri bilgilendirmekten onur duyarız ;)</p>

Yorum Yap

Giriş Yaptınız : Emir İlgün | Çıkış Yap

7 Yorum yapıldı : "Instagram, iOS Port Olacak!"

Uyarma Seçenekleri
Emir İlgün
Sırala::   Yeni | Eski | En çok oy alan