Instagram, iOS Port Olacak!
06/03/2016
Emir İlgün (401 Haber)
7 Yorum
Paylaş

Instagram, iOS Port Olacak!

WindowsBlogItalia, yeni Instagram uygulamasına dair bir takım sızıntılarda bulundu ve bu sızıntılar uygulamanın iOS port olacağı yönünde.

Hatırlarsanız, Microsoft, mağazaya uygulamaların daha hızlı gelmesi için bir takım projelerde bulunmuştu. Bunun iOS’tan köprü yolu ile portlamaya yarayan projesi yani Project Islandwood sayesinde, iOS için uygulama yapan geliştiriciler kısa bir süreç ile uygulamalarını Windows Evrensel Uygulama platformuna portlayabiliyor.

Facebook tarafından verilen söz ile de Instagram uygulamasının tam sürümü ile birlikte Windows 10 mağazasında yeri alacağını hepimiz biliyoruz. Ancak bu işlemin ne zaman olacağı merak konusuydu. Ta ki WindowsBlogItalia’dan gelen videoya kadar.

Videodan da anlaşılacağı üzere uygulama performans bakımından gayet iyi bir durumda olmasına rağmen halen daha bir takım hataları mevcut.

Bizim düşüncemize göre önümüzdeki günlerde Windows 10 final sürümü yayınlandıktan sonra uygulamanın mağazaya geleceği yönünde.

Bu arada şunu belirtmemiz gerekli. Bu sızıntılar kesinlikle resmi değildir. Uygulama bu şekilde olmayabilir veya portlama yolu ile gelmeyebilir. Ancak WindowsBlogItalia’nın bugüne kadar ki çoğu sızıntısının da gerçek olduğunu unutmamamız gerekli.

Sizin konu hakkındaki düşünceleriniz neler?

Instagram Windows 10

Emir İlgün

Emir İlgün

Merhabalar! Marmara Üniversitesi'nde Turizm Rehberliği okuyorum ve diğer yöneticiler gibi bende teknoloji hastasıyım. Lumia 1520 ve ben harika bir ikiliyiz ve sizleri bilgilendirmekten onur duyarız ;)

Yorumlar

 1. Ali Doğan Alp
  Ali Doğan Alp Mart 06, 23:05
  Cortanadan hala haber yok mu abi
 2. Mücahid Soysal
  Mücahid Soysal Mart 07, 00:01
  Bunlar win10m nin bu hafta ici geleceginide yazdi 7-11 arasi 930-830 ve birkac cihaza gelecegini acikladi
 3. Çağatay Çankaya
  Çağatay Çankaya Mart 07, 00:17
  Win 10 final sürümünden ses seda yok
 4. Kadir Taşdemir
  Kadir Taşdemir Mart 07, 18:48
  https://www.microsoft.com/en-us/store/apps/instagram-beta/9nblggh5l9xt burdan betasını indirebiliyormuşuz
 5. Ceyhun Keklik
  Ceyhun Keklik Mart 07, 19:46
  Oldu :) http://forum.windowsphoneturkiye.info/thread/instagram-beta-universal-windows-10-yayinlandi/

Write comment

Only registered users can comment.